Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az gáz, ha elég romantikus/érz...

Az gáz, ha elég romantikus/érzelgős típus vagyok?

Figyelt kérdés

Nagyon empatikus vagyok. Ha valami nagyon szomorú történik, könnyen elérzékenyülök. Persze nem zokogok, csak elejtek néhány könnyet. De csak akkor, ha nem látják. Pl. filmnézésnél, olvasásnál is előfordul ilyen. Baromi erősen hatnak rám az érzelmeim. Ami a szívemen az a számon. És eléggé romantikus is vagyok.


18/F



2016. máj. 8. 13:30
 1/9 anonim válasza:
31%
gáz
2016. máj. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak lányok írjanak. :D
2016. máj. 8. 13:41
 3/9 anonim ***** válasza:
46%

Nem gáz. De amúgy ami a szíveden az nem a szádon, mert ezt is titkolod.

Még nem nevelt át a társadalom, hogy ne merj érzelmes lenni.

Maradj meg ilyennek.

2016. máj. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
Egyáltalán nem gáz. Próbálj meg ilyen maradni, ne válj közönyössé.
2016. máj. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Kedves kérdező nem gáz,értétekelendő, de a mai lányok 85%-a az ilyen srácokat le.u.Zizza vagy egyszerüen eltapossa mint egy csikket!Nem Te vagy a gáz,hanem a mai női elvárások
2016. máj. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem az, hogyha megtanulod kontrollálni és csak azok felé irányítod akik megérdemlik. Az érzékeny anyámasszonykatonája típust egy munkahelyen megeszik és hamar kiidegelik.
2016. máj. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tudom kontrollálni magamat. Csak azt kell megtanulnom, hogy nem szabad mindenki előtt megnyílnom.
2016. máj. 8. 16:09
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Én is elég hasonló vagyok.
2016. máj. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
46%

Egyáltalán nem gáz. Sok férfiba beleveri a társadalom, hogy fojtsák le az érzéseiket minél mélyebbre, egy férfi nem sír, stb. Szerintem nagy hiba követni ezt a trendet. Te ilyen vagy, érzékeny lélek, sok ilyen férfi van, ne szégyelld, hiszen nincs rajta mit szégyellni! :)


25/F!

2016. máj. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!