Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, hogy nem vagyok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, hogy nem vagyok egy érzelgős, pasizó típus szerintetek? 19/L

Figyelt kérdés
Szóval, nem azt mondom, hogy egy fapi@a vagyok, vagy hogy soha nem lett volna barátom, mert igen volt. De sajnos elég rövid ideig. Talán pont azért, amiről a kérdésem szól. Nem igazán vagyok egy érzelgős ember, nő létemre sem. Nem szeretek sírni, érzékenykedni, ha a barátom mások előtt majd fel fal, stb... Ha látom, hogy a srác, akivel kezdünk összemelegedni, esetleg már járni, nagyon odavan a többi csajért is, nem várok és nem esek kétségbe, kiadom az útját. Elég hamar elengedem, mert tudom, nem menthető az ügy. Szerintetek baj ez, hogy Én ilyen könnyen elengedem az embereket és hogy nem vagyok egy nagyon bújós, szeretgethető lány? Ez titeket fiuk, mennyire zavarna?
2013. okt. 31. 12:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs. Majd ha jön olyan aki iránt többet érzel:)
2013. okt. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kicsit zavarna, de elfogadnam :)
2013. okt. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nem gáz sőt ez inkább már nagyon jó
2013. okt. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nincs ezzel semmi baj.De ha lesz pasid változni fogsz.
2013. okt. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem kellene egy ilyen lány.
2013. okt. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az a gáz, hogy ilyen kérdést felteszel. NEMGÁZ, rengeteg ilyen fiú is van, aki nem mutatja ki az érzéseit, de baromi jófej és nem hiányzik belőle az érzelgősség. Egy ilyen fiúval összeillenél.:)
2013. okt. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én igaz lány vagyok, de totál ugyanilyen, de nem gáz, sokan vannak szerintem még akik hasonló természetűek :)
2013. okt. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ilyet keresek ezer éve
2013. okt. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én se vagyok egy csajozós típus.


20/F

2013. okt. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az önérzetes, kulturált lányokat értékelik a legtöbbre a normálisabb srácok.


Az ilyen lányok megválogatják azt, hogy kit fogadnak a bizalmukba, kivel létesítenek kapcsolatot, és megvan a kellő eszük és méltóságuk ahhoz, hogy ne tűrjék azt, hogy becsapják őket. Ha látják hogy egy srác hazudozik, vagy másik csajra is hajt, akkor azt teketória nélkül kidobják, nem csinálnak hülyét magukból azzal, hogy a srácnak könyörögjenek.


Viszont ha érzik, hogy szeretik és megbecsülik őket, akkor azt ők is őszintén viszonozzák.

2013. okt. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!