Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy mondjam el neki? Mindenem...

Hogy mondjam el neki? Mindenem a párom, már 3 éve együtt! Nagyon szeretnék babát! Tőle! Őt szeretném a gyerekem apjának! Annyira szeretném ezt a tudtára adni, de ő nem az az érzelgős beszélgetős típus!

Figyelt kérdés
Sajnos tavaly már el kellett vetetnem egy babát,és most közeleg hogy lassan 1éve már!Nagyon hiányzik és sokszor sírok miatta!És ezt sem tudom kibeszélni magamból,mert mint mondtam párom nem az az érzelgős típus!
2011. jún. 20. 21:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Így mond el, ahogy itt leírtad.

Nagyon szeretnék babát! Tőled!

Nem kell köntörfalazni egy normális kapcsolatban, ha érzelgős a párod, ha nem. Kell róla beszélni, ha szeretnél. Ne agyalj rajta túl sokat. Csapj a közepébe, lényegre törően, tömören és akkor meglátod, hogy reagál. Nem kell keresni az alkalmas pillanatot. Ilyen csak a nők agyában van. A férfiak ezt nem ismerik. Hajrá!

2011. jún. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

igaza van az elsőnek, kerek perec mondd meg neki (tudod, néma gyereknek az anyja sem érti a szavát:)

de muszáj vele tudnod beszélni, mert egy kapcsolat attól jó ha mindent meg lehet beszélni, főleg egy ilyen fontos kérdést, meg ami fáj neked, mert ha egyáltalán nem tudsz vele ilyesmiről beszélni, akkor bibi van, és ha elmúlik a lila köd, akkor baj lesz!

2011. jún. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Manka68 ***** válasza:
84%

Én sem vagyok érzelgős típus. íén így csináltam: Szeretnék gyerekt. Tőled. Most. Benne vagy?

Benne volt. :-)

2011. jún. 21. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A kérdést én is feltehettem volna, ugyanilyen helyzetben voltam, mint Te. Egy éve elvettem egy babát, mert azt mondta nincs még kész (véletlenül jött össze) és úgy gondoltam Apa nélkül nem lenne jó felnevelni csonka családban. 1 hónapja elé álltam és elmondtam neki, mennyire szeretem és mennyire vágyom arra, hogy babánk legyen. Erre azt válaszolta (5 év után) hogy nagyon szeret, de másfelé vezetnek akkor az útjaink, ő nem szeretne még családot, és látja én mennyire nagyon; nem akar ettől megfosztani és szakított velem. Hiába mondtam, hogy csak Vele akarom ezeket a dolgokat; ez lett a vége. Nem akar már hallani sem rólam, pedig minden a legnagyobb rendben volt :( Azóta kb. csak sírni tudok...Jól gondold!
2011. jún. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Utolsó!Nagyon sajnálom hogy így alakult!Ő állítólag szerette volna a babát,csak velem volt a baj!Elég jól manipuláltak...de nem ez a lényeg!Hanem ő úgy tesz mintha nem is lettem volna terhes!Nem is beszélt még erről,csak én!És ezért vannak kétségeim,ezért nem merem neki elmondani mit érzek!
2011. jún. 21. 11:14
 6/9 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok

Mennyi idős vagy? Én 27 múltam. Ha még kevesebb, szerintem várj picit - fél év. De persze nem szeretnék tanácsokat osztogatni, csak nem szeretném, hogy így járj, mert ez pokolian fáj.

2011. jún. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Persze még várok vele 1-2 évet mert most költözünk és még helyre kell állnunk anyagilag,aztán jöhet csak a baba!Én így gondolom!Amúgy 20éves vagyok!
2011. jún. 21. 11:52
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

nem érzelgős beszélgetős típus

a gyerekvállalás kérdése szerintem nem "érzelgősség"

Erről jobb ha most beszéltek, főleg hogy te sem azonnal akarod, mert nehogy akkor derüljön ki a teljes elhatárolódás, amikor még jobban fog fájni.

Fiatal vagy még, ki tudja merre visz az utatok.


A válaszolónak meg, akit emiatt hagyott el a párja, üzenem, neked nem ő volt az "igazi" - ha van egyáltalán ilyen. Aki nem tudja elképzelni a másikkal közös családot, az nem szeret igazán. Kívánom, hogy találj rá életed szerelmére és születendő gyereked/gyerekeid apjára mihamarabb:)

2011. jún. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A "válaszoló" vagyok! Nagyon köszönöm :)
2011. jún. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!