Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Menő, sikeres és szép pasik/cs...

Menő, sikeres és szép pasik/csajok! Ti mit gondoltok ezekről a típusú emberekről?

Figyelt kérdés

Néhány mondattal kérlek írjátok le, hogy mit éreztek/mit gondoltok az alább felsorolt típusú emberekről abban a pillanatban, amikor mondjuk az utcán sétálás közben/autóban ülve/bevásárláskor stb. megpillantjátok őket. Mik az első benyomásaitok és esetleg eszetekbe jut-e róluk valami élmény/vélemény vagy egyáltalán nem foglalkoztok velük. Remélem nem baj, ha ilyen pszichológiai eszmefuttatásba bocsátkozok.

Mielőtt valaki provokációnak fogná fel a kérdés, jelzem, hogy nyugodtan írhat más átlagember is, csak elsősorban a kérdésben szereplő személyek lelki világára vagyok kíváncsi.

Szóval:

-viszonylag "jól" öltözött elkeseredett hajléktalan, akin nem látszik az alkohol és a dohányzás jele

-nyikhaj ~55 kilós, elég alacsony, elegánsan öltözött (esetleg jóképű) fiatal (20-25) férfi

-együtt beszélgető, kedves természetű, meglehetősen molett barátnők

-járni alig tudó 70-es éveiben járó idős nő

-3 gyerekkel sétáló nagycsaládos kevésbé jó megjelenésű anyuka

-építkezésen dolgozó fiatal, erős fizikumú férfiak


Remélem érdekes válaszokat kapok. :)



2016. máj. 8. 15:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

Peace igen.


Sok lánnyal beszélgettem erről,minimum 75kg felett legyen a pasi,és sportos de inkább izmos.

Nem az én világom mind mind szép csinos lányok voltak. :)

Akkor ők is begombáztak :D

2016. máj. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem speciel nem érdekel egy csávó milyen ruhában van, meg milyen autóból száll ki. Nem kezdek el filózni, hogy vajon az az ing 3000 vagy 30000 ft. Vagy, hogy biztos kicsi a pecke azért jár nagy sportautóval. Ezeket meghagyom az irigyeknek. Engem csak és kizárólag a saját pénzem érdekel, másé egyáltalán nem.
2016. máj. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

#2

Aztán felébredsz.

2016. jún. 18. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

#8

Miért nem illik hozzá te gyökér?

Persze megdolgozott érte de nyeszlett akkor járjon szakadt cuccokban mert te úgy döntöttél nem illik hozzá? Ekkora f..zt.

2016. jún. 18. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

1-es: nemrég csúszhatott le, sajnálom szegényt, remélem, nem fog még lejjebb csúszni és nem a hányásában fetrengve látom pár hónap múlva.

2-es: szimpatikus, bár nem tudom, mit takar az "elegánsan öltözött", mert akin ilyen fiatalon Armani van, azon eltűnődök, mit kompenzál. Ha elegáns alatt azt érted, hogy csak simán normálisan néz ki, az rendben.

3-as: jó fejek lehetnek

4-es: ebből még nem sok derült ki, valszeg átlagos nyugdíjas, semmi bajom sincs vele

5-ös: ha nagyon le van strapálva, akkor sajnálom a férjét, de amúgy ha a gyerekei nem visítoznak, akkor nem érdekel

6-os: dolgoznak, jól teszik.

2016. júl. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
46%
Valaki a 3 gyerekes anyukánál azon filózik, hogy vajon dugható-e? gratulálok, aljanépek
2017. márc. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!