Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Sikeres férfiak, milyen nőt...

Sikeres férfiak, milyen nőt képzeltek magatok mellé? Milyen külső és belső tulajdonoságokat szeretnétek megtalálni a leendő társatokban?

Figyelt kérdés
A siker egyszerre objektív és szubjektív fogalom. Számomra a visszajelzést jelenti az élettől, hogy amit csinálok, jól csinálom - nem csak a vágyott életszínvonalat, de a örömöt a munkámban, a fejlődés lehetőségét. Magam ezt megtapasztalom nőként, de a hozzam hasonló férfiak, akiket ismerek, foglaltak, vagy idősebbek. 30-40-es korosztályból érdekel, mi alapján választanak végleges társat?

2014. aug. 3. 09:58
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
pinaméret alapján
2014. aug. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A normális gondolkodású sikeres férfinek megvan a pénze, illetve minden olyan dolga amit pénzem nem lehet megvenni, ergo csak egy dologra vágyik a szeretetre. És kitől kaphatná meg ezt? Egy ugyanolyan sikeres nőtől, mert a sikeres nő is csak szeretet vágyik, míg egy nem sikeres nő az a pénzre is ergo ő kihasználhat.
2014. aug. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor a Te értékrended lehet a hibás, mert a visszaigazolás szerint valamit nem jól csinálsz. A férfiak egyszerűek mint a bot, általában fenék és mellméret szerint döntünk, mi nem variáljuk túl ezt a dolgot. 37F
2014. aug. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
téged nem
2014. aug. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Sokan azt hiszik, hogy egy párkapcsolat akkor jó, ha az elejétől fogva jó és nincs semmi hiba. Szerintem mindkét félnek minden nap meg kell küzdenie azért, hogy jól működjön egy kapcsolat. Semmi sem működik jól magától. Fejleszteni kell a kommunikációt a két fél között, legyen szó a férfiak szűkszavúságáról vagy a nők többértelmű kijelentéseitől. Ezeket azért írtam le, mert sokan úgy kezelik a kapcsolatokat, mint egy fogyasztói cikket. Tönkrement? Van másik, nem kell megjavítani, dobjuk ki. Viszont ha folyamatosan törődsz a másikkal és a kapcsolatoddal, akkor nem lesz ilyen. Nekem fontos lenne egy nőben, hogy hajlandó legyen minden nap fejleszteni a kapcsolatunkat, figyeljünk egymásra.


Szeretném, ha a leendő társamnak lennének céljai, nem csak éldegélne és elvárja tőlem, hogy én legyek az egyszemélyes szórakoztatóközpontja. Olyan jó látni egy emberen, amikor teljes gőzzel csinál valamit, mert szereti. Mindenben támogatnék egy ilyen nőt, és nagy motiváció lenne nekem is a saját céljaimhoz. Ha a céljaink egyeznek, az pedig a legjobb.


Fontos nekem, hogy egyenrangúak legyünk. Egy ideális együttélést úgy képzelek el, hogy én is segítek vásárolni, segítek a házimunkában, befonom a lányunk haját, ő pedig nem zárkózik el, ha pénzügyekről beszélünk, autót kell venni, be kell csavarni egy égőt például.


Tetszene még ha szeretné a művészeteket, szeretne olvasni és szeretné a minőségi hangszeres zenéket (pl. jazz, klasszikus zene, igényesebb könnyűzene), de ez abszolút nem követelmény.


Törődjön az egészségével: sportoljon, étkezzen egészségesen, ne dohányozzon és mértékkel igyon. Nem szeretném, ha előbb halna meg a barátnőm mint én.


Szeresse a gyerekeket, szeressen énekelni nekik, játszani velük.


Mivel mániákus önfejlesztő vagyok, tetszene, ha a lány is folyamatosan jobb szeretne lenni mindenben: nyelveket tanulna, olvasna, minden évben kipróbálna valami új dolgot, szeretné megismerni velem a világot, körülnézni a világban.


A mai világban bizony fontosak a látszatdolgok: rendben kell lennie a Facebook-profilodnak, szakmai közösségi oldali profilodnak, öltözködésednek, stílusodnak, mert nem állnak szóba veled. A legokosabb és legsikeresebb emberek nem csak azért jók, mert okosak, hanem el tudják adni magukat. Ha nincs rendben az öltözködésed, nem jó a kisugárzásod, akkor előbb fognak odamenni egy olyan emberhez, akinél ezek rendben vannak. Szeretném, ha a lány is figyelne ezekre addig a szintig, amíg még egészséges. Ne legyen önmagát futtató, önmutogató ember a Facebookon. Nem ezt jelenti a boldogság, hogy mutogatod magad jól megcsinált képeken többnyire olyan embereknek, akiket még csak nem is kedvelsz, szerintem ez szánalmas, ez egy hazug világ.


A legfontosabb az, hogy önös érdekek nélkül, feltételek nélkül szeressük egymást. Nem kell tökéletesnek lennie a másiknak, ezt a sok dolgot, amit leírtam nem várom el. Viszont kérdésedre válaszolva, nekem egy ideális nő ilyen lenne.

2014. aug. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves 2.,3. és 5., köszönöm a válaszaitokat!
2014. aug. 3. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!