Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csóróként "csak" azért vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csóróként "csak" azért vagyok sikeres a szép (és sokszor gazdag) lányoknál mert jól nézek ki és vannak ambícióim?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok, de elég szegény családból. Apa karbantartó, anya szalagmunkás. Város széli panel albiban lakom és dolgozom is, hogy tanulhassak.

(Miért nem lakom harmad ilyen olcsó koliban? Mert nekem kell a saját külön szoba a tanuláshoz és ahhoz is hogy lányokat hozhassak fel amikor csak akarok.) A legtöbb egyetemista friss, márkás ruháihoz képest nekem elég szakadt, régi, de azért stílusos ruháim vannak. Bringával és busszal járok, kocsira a köv. 10 évben nem is gondolok.


Viszont 2 méter magas vagyok, szőke hosszúkás hajú, jóképűnek mondott sportos alkatú. Odáig vannak értem a tőlem fiatalabb egyetemista lányok. Legyen szó akár szerelemről és tartós kapcsolatra való megkörnyékezésről, akár "csak" szexről, havi szinten találok magamnak igazán csinos jogász/orvos/bölcsész/közgazdász lányokat úgy, hogy nagyon keveset kell érte izzadnom.


Volt tartós barátnőm közel 1 évig, akivel végül én szakítottam, akinek az apja valamilyen megyei főbíró volt és pl voltam a jacht-jukon is a Balatonon egy nyáron.

Egy másik szép lány aki szerelmes volt belém, neki valamilyen híres ügyvéd az apja a városban, aztán volt akinek a szülei Németországban vállalkozók havi több milliós keresettel és hasonlók. És ők is komoly kapcsolatot akarnak tőlem, pedig tudják-látják elég korán az én körülményeim.


22/F


2015. okt. 14. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Vannak ilyen tipusu ferfiak akik akarva vagy akaratlanul megfogjak a noket :)
2015. okt. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Lehet. Bár én szarul érezném magam, ha csak a küllememért lennének oda ezek a (felszínes) nők. :) Mi marad szex után? Nézünk egymásra, mint a birkák, aztán mindenki megy hazafele? Nice.
2015. okt. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Első benyomásként igen a külsőd, ahogy megismernek gondolom kiderül, hogy a belsőd is értékes :-)
2015. okt. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2: Elsőre a külső. De hol írtam, hogy belül nincs semmi nekem vagy nekik?
2015. okt. 14. 13:55
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez most dicsekves akarna lenni?


Igen, jol nezel ki, es minden bizonnyal szeretheto is vagy. Ezen mi a meglepo?

Arra akartad kielezni, hogy szegeny vagy es megis kellesz masoknak? Igen, es ezen mi a meglepo?

2015. okt. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
40%

Felszínes vagy és ők is azok.


Csak azt írod, hogy milyen vagy külsőre, de miért nem fejtetted ki azokat az ambíciókat...hmm érdekes.


Nekem ezek alapján nagyon nem vagy az esetem. ^^


Amúgyis csak, azért írtad ki a kérdést, hogy hízlald az egód. Remélem jól lakott.


19/n

2015. okt. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!