Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen nevelést kapott, hogy...

Milyen nevelést kapott, hogy viselkedtek vele gyerekkorában, aki visszahúzodó, félénk, nem nagyon tud az érzéseiről beszélni, szégyenlős?

Figyelt kérdés
És ez csak a neveléstől lehet,vagy van aki alapból visszahúzódó,akárhogyan nevelik?

2016. máj. 8. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok. Engem gyerekkoromban sokat vertek a szüleim, minden kis apróságért üvöltöztek velem és az anyámtól mindig olyanokat hallgattam, hogy bár meg se szült volna, meg más gyerekekhez hasonlított, hogy nézzem meg, ők milyen jó gyerekek, én meg milyen hülye vagyok hozzájuk képest. Szerintem nálam ez az egyik oka annak, hogy ilyen lettem.
2016. máj. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én ilyen vagyok, engem is sokat rugdostak és nem lehetett olyan gyerekkorom mint másoknak. Nem mehettem ide, oda, amoda és hallgass volt a nevem.

Illetve, a tanárom szerint a zárkózottságomat a tehetségem okozza mivel annyira félek a sérüléstől.

2016. máj. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
velem nem voltak szigorúak nem is kiabáltak velem viszont amíg el nem váltak voltak veszekedések.
2016. máj. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Alig ismerek embert, aki hálás a szüleiért és a neveltetéséért, és ezek között aztán tényleg van mindenféle személyiségtípus. Szerintem az, ahogyan az egyén a problémát feldolgozza magában és megéli mások előtt, nem nevelés kérdése, inkáb született tulajdonság.
2016. máj. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem akiknek félénkek a szülei, az örökli a tulajdonségot, plusz félénkség sok emberben agressziót is szül, és lehet hogy agresszívabbak a gyerekeikkel ezek a szülők, a gyereket teljesen elnyomják összességében
2022. nov. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!