Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy a barátaim...

Miért van az, hogy a barátaim előtt mindig nevetek, jókedvűnek ismernek aki mindig vidám, és ha egyedül vagyok, akkor egész nap sírok, remegek, és negatív vagyok? Miért nem vagyok önmagam az ő köreikben is?

Figyelt kérdés
Próbáltam már velük is olyan lenni amilyen tényleg vagyok, de képtelen vagyok rá. Nem is olyannak ismernek amilyen vagyok, konkrétan nem is ismernek. Tudom számukra, jobb így, hogy nem vagyok negatív velük meg pesszimista, de nekem nem jó, mert semmit nem tudnak rólam. Annyit nevetek suliba is, miközben a valóságban darabokban vagyok...

2016. máj. 8. 19:17
 1/3 gnoomage ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy velük vagy igazán önmagad?
2016. máj. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Én is hasonló vagyok. A barátaim körében mindig fülig ér a szám, valószínűleg mert elterelik a figyelmem a többi a gondomról. Egyedül meg csak a gondolataiddal vagy és több időd van agyalni és kombinálni. (igaz sírni nem szoktam, de azért egyedül az ember nyilván nem olyan mint a tejbetök)
2016. máj. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A második választ akár én is írhattam volna.

Sírni nem sírok ugyan, de nagyon sokat szomorkodok és görcsölök, mindenféle régi és aktuális problémán, ha egyedül vagyok. Olyankor mindig úgy érzem, hogy "de jó lenne most ezekről beszélgetni valakivel", de hiába, mert amikor a barátaimmal vagyok, szinte mintha rendre kicserélnének!

2016. máj. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!