Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet tenni, ha valaki ok...

Mit lehet tenni, ha valaki ok nélkül gyűlöl?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem kellene foglalkoznom vele, de nagyon bánt. Egy olyan emberről van szó, akire régen nagyon felnéztem, de szinte egyik pillanatról a másikra megváltozott és évek óta szabályosan gyűlöl. Soha sem adtam neki okot rá, mindig nagyon tiszteltem. Nem én vagyok az egyetlen, aki csalódott benne, sokakat megbántott, de engem gyűlöl a leglátványosabban.

2016. máj. 9. 23:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha többen tapasztaljátok vele kapcsolatban ezt, lehet hogy nem veled van a baj. Lehet vele történt valami. Részletek nélkü lcsak ennyit tudok mondani.
2016. máj. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hosszú lesz :D


Nekem is volt hasonló ismerősöm és hasonló helyzet volt köztünk is.

HOGY OLDÓDOTT MEG?

nos nem tudom h hány éves vagy,vagy h mennyire komoly és miben nyilvánul meg a gyűlölködés,de én azt tettem,h egyszer félrehívtam vhova h 4 szem közt legyünk.Szépen elkezdtem sorolni neki h mi mindent tett ami számomra sértő és indokolatlan volt,majd megkérdeztem h miért csinálja?

erre kitérő választ adott,majd azt mondta igyekszik változtatni,semmi nem történt.Újból félrehívtam és akkor már nem megbeszélni akartam hanem közöltem vele hogyha nem fejezi be akkor megismeri nekem is a sötétoldalam,erre nevetett.

az elkövetkezendő 1-2 hónapban ha látványosan támadott vagy kötekedett/gyűlölködött,harsányabban és sértőbben szóltam vissza.Ha ő mondott 1 vmit én arra 3at,ha láttam h rossz a napja,szóbelileg megaláztam.A végén felismerte h jobb jóba lenni velem mint ellenségeskedni és érdekes mód azóta egyik legjobb ismerősök lettünk.

ő az a fajta ember volt akivel úgymond az "erősebb kutya ..." elvét kellett használni


DE HOGY TE MIT TEGYÉL

azt tanácsolnám h először próbáld megbeszélni vele,ha nem megy akkor add azt amit kaptál,már csak azért is mert ha sokáig elfojtod magadban ezt akkor te leszel stresszesebb,és az idő előre haladtával dühvel teli hogy miért nem léptél amikor még tudtál

2016. máj. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
meg kell értened, hogy ez az érzés őbenne van, és neked semmi közöd az ő érzéseihez. tehát nincs felelősséged a döntésében. nem kell, hogy befolyásoljon semmiben.
2016. máj. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Adj neki rá okot :D
2016. máj. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szereted
2016. máj. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindig kettőn áll a vásár (kivéve Mo.-n, ahol csak a másik a hibás mindenért).
2016. máj. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2016. máj. 12. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!