Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek igaz az, hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaz az, hogy ha valaki ok nélkül gyűlöl, akkor csak féltékeny?

Figyelt kérdés
2015. nov. 30. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
De akkor nem ok nélkül gyűlöl, mert a féltékénység az oka, tehát van oka.
2015. nov. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy nem olyan oka van, amiről te tehetsz, tehát nem bántottad meg vagy ilyesmi.
2015. nov. 30. 21:54
 3/9 Fish1 ***** válasza:
100%

Nem feltétlen ez az oka. Lehet, hogy pl. emlékezteted valakire a múltjából, akit utált, vagy rosszul bánt vele, stb.

Az ilyen embert érdemes megkérdezni, hogy miért utál.

2015. nov. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát valaki olyannal kavarni, akirről tudod, hogy esetleg van más neki az nem valami szép. Te még nem voltál féltékeny senkire? Nem jó érzés, főleg, ha olyat látsz amit nem kéne.
2015. nov. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem kavarok senkivel, aki foglalt lenne.
2015. nov. 30. 22:08
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem is azt mondam, csak arra utaltam, hogy úgy szerintem szemét dolog. Inkáb arra lettem volna kíváncsi, hogy érezted-e már azt az érzést amire rákérdeztél. Mert akkor, ha felidézed talán rájössz a válaszra.
2015. nov. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Irigységből is lehet.
2015. dec. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vagy rád vetít ki valamit, vagy emlékezteted valamire. Ezer más oka lehet.
2015. dec. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Sunshinedoll ***** válasza:
Hát a gyűlölet elég erős szó, de jah, szerintem valamennyire igaz. Mármint van olyan, hogy valakivel pl nem sokszor beszéltem, de hallottam másokkal hogy beszél, és automatikusan unszimpatikus, de ez nem gyűlölet, hanem csak ellenszenv, és az ellenszenv nem túl intenzív érzelem. Ha valaki tényleg intenzíven gyűlöl, akkor lehet a hátterében irigység, ja.
2015. dec. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!