Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A sógornőm ok nélkül gyűlöl...

A sógornőm ok nélkül gyűlöl hogyan tudnám elviselni?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs, hogy miért, de még kommunikálni se lehet vele. Az a problémám,hogy még leszűkíteni se tudom vele a találkozásokat, mert közös vállalkozásunk van velük. Csak engem már annyira bosszant, hogy sokszor ezen rágódok. Meg sem lehet vele beszélni, mert nem változtat semmin. Egyszerűen frászt kapok,amikor vele kell együtt lennem, kínos csendek, érzem, hogy a szeme sarkából méreget, de ha hozzá szólok olykor, akkor rám se néz, bevörösödik amikor meglát és kb csak velem ilyen. Annyira zavar,tudom, hogy nem kéne vele foglalkoznom de én érzékeny vagyok az ilyenekre.
2016. márc. 30. 08:39
1 2
 1/13 acelsziv ***** válasza:
73%
talán kommunikálj vele közvetítőn keresztül. A férjét kérd meg, vagy a te férjedet. Kérdezzék már meg, hogy mi a k. anyja baja van veled és miért viselkedik úgy, mint egy taknyos óvodás?
2016. márc. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hallottam vissza egy közös ismerősünktől, hogy azért utál engem,mert nagyon anyagias és attól fél, hogy majd netán idővel én is szülök gyereket és akkor felezni kell majd a férje vagyonát....
2016. márc. 30. 08:54
 3/13 anonim ***** válasza:
17%

Te hány éves vagy? kínos csendek, meg bevörösödsz.



Ne foglalkozz vele. Senkivel nem foglalkozom kb 1213 éves korom óra, csak azzal aki fontos.

2016. márc. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
"bevörösödik"....-nem én, hanem ő.
2016. márc. 30. 08:58
 5/13 anonim ***** válasza:
81%

Az hogy neki baja van veled, az az ő baja.

Neked van vele problémád?Nincs.Akkor meg ne agyalj rajta.

Ne próbálj vele jóba lenni,csak azt kérdezd amit feltétlenül szükséges a munkához.

Azon kivül tégy úgy mintha ott sem lenne,és legyél jókedvű.


Ne félj,megy ő még jópofizni neked majd.De akkor se felejtsd el,hogy milyen volt.Legyél vele udvarias ,de tartsd meg a 3 lépést akkor is.

Vannak ilyen emberek,az én sógornőm is ilyen volt.

2016. márc. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%
Ne foglalkozz vele. Téged ennyire érdekelnek más emberek??
2016. márc. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
13%
Mi közöd neked az ő férjének a vagyonához? Ha ennyire zavar, én tutu elmondanám, hogy te Juliska, ezt hallottam, igaz ez?
2016. márc. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%

Üdv a klubban. :)

Szerintem ha korábban jóban voltatok és hirtelen változott meg, akkor próbáld meg a férjeden/anyósodon keresztül kideríteni, hogy mi bántja.

Ha tényleg ilyen vagyoni dolgok, akkor én nem erőltetném a jó viszonyt. Nehogymár azért ne szülhess gyereket, mert neki az nem tetszik...

2016. márc. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

#2 [kérdező]

"...majd netán idővel én is szülök gyereket és akkor felezni kell majd a férje vagyonát...."

Miért kéne sógornőd férjének felezni vagyonát a te gyerekeddel?

2016. márc. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
mert sok közös "dolgaik" vannak.
2016. márc. 30. 10:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!