Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kedves Lanyok! Egy 27 eves...

Alibaba15 kérdése:

Kedves Lanyok! Egy 27 eves fiatalember vagyok, mondhatni, hogy jo kepu, es aki ad magara. De megis nagy hatranyban vagyok alacsony termetem miatt.167cm vagyok csak. Szeretnem megkerdezni, hogy tenyleg ennyire fontos nektek a magassag?

Figyelt kérdés

2016. máj. 10. 07:42
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
55%
En 173 cm vagyok es volt egy ugyanilyen magas baratnom. Ha felvett egy magassarkut, joval magasabb lett, de ez tetszett neki, mert hosszabb labunak tunt. Csak egy pelda... Egyebkent biztos esztetikusabb egy magasabb ferfi, de a belso ferfiassaghoz semmi koze.
2016. máj. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Nem nő vagyok, de sokszor hallottam nőktől hogy szeretnek felnézni egy férfira, tehát számít nekik a magasság. A közhiedelemmel ellentétben sokkal többet számít nekik, mint az intim méretek vagy az izmok. Az a szerencséje az alacsony férfiaknak, hogy nagyon sok alacsony nő van, tehát mindenki megtalálja a számítását. Türelem.
2016. máj. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Én 160 cm vagyok, tehet nem tartom alacsonynak a 167cmt.

És nem hiszem, hogy a magaság leküzdhetetlen probléma lenne. Pl. az egyik barátnőm alacsonyabb fiúval jár és őket egyáltalán nem zavarja.

2016. máj. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%
1es már abba beleköt hogy nagy az egó.. :d nem értem.. már kiirni sem lehet egy kérdést?. Ha meg máshogy fogalmazol vagy kevesebbet irsz akkor meg az a baj hogy keveset irtál magadról és ennyi infóból nem lehet választ adni vagy esetleg tutyi vagy. Nemtudom akik ilyen apróságokba belekötnek ilyen szempontok szerint élnek, annak milyen élete lehet.. Pazarló :D
2016. máj. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
34%

# 8

Igen, biztos rengeteg félni valóm lenne egy olyan embertől, aki 0-24-ben a GYK-n lóg...

2016. máj. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

157 centi vagyok, és nem, nem fognak automatikusan tetszeni a pici pasik, csak mert én is pici vagyok. És magassarkút sem hordok soha. Eszem megáll, hogy a férfiaknak lehetnek elvárásaik, nekem meg nem.


Kérdező, nem reménytelen, az egyik barátomra egy millimétert nem kell megemelni a fejem, hogy a szemébe nézzek, és mindig volt barátnője. Magasabbak, mint ő.

2016. máj. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a hátgerinctornát, állítólag pár centit nő tőle az ember, szerintem egy próbát megér, veszteni valód nincs.


1. gyakorlat: Reggel, miutén kiszállunk az ágyból, álljunk meztelen felsőtesttel a szőnyegre, és végezzünk ritmikus hajlásokat. Kezeinket lógassuk lazán kétoldalt a föld felé, s a hajlást úgy végezzük, hogy először alig néhány cm-re lendüljön felsőtestünk előre. Később minden derékhajlással valamivel előbbre hajoljunk, a visszalendülés pedig nem hátra, hanem az eredeti egyenes helyzetbe történik. Fontos az, hogy a ritmikus fokozás útján elérjük a legalsó pontot, ameddig testünk hajolni képes. Ez a határ napról napra bővül. A hajlékonysági határ érintése után fokozatosan visszatérünk, vagyis visszatornásszuk magunkat.


2. gyakorlat: Ugyanennek a gyakorlatnak oldalt módosított formája. Ennél a karokat oldalt vízszintesen kell tartani, és sokkal lassabban kell hajolni. Míg az előző összetett lábbal gyakorlandó, addig itt meg van engedve, hogy a lábakat negyed méteres terpeszállásba rakjuk. Irány jobb- és baloldalt felváltva ide-oda.


3. gyakorlat: Teljesen olyan, mint az első, de a karokat a fej felett tartjuk függőleges irányban. Lábtartás terpeszállás. A hajlongás nyújtózkodási törekvéssel kombinálandó.

2016. máj. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Én 170cm vagyok. Nekem kimondottan a nálam alacsonyabb pasik jönnek be.
2016. máj. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Nos, ilyet sem halottam meg hogy valakinek az alacsonyabb pask jonnek be. Halottam mar olyat is hogy a lanyok nem erzik magukat biztonsagban egy alacsony pasi mellett. Kerdenem, hogy miert ne ereznetek biztonsagba magatokat egy alacsonyabb pasi mellett?


Olvastam interenten, hogy egy holgy 157 cm-es termete miatt a kollegai mindig kotoszkodtek vele. Es annyira szarul esett neki, hogy meg sem allt a Russian Ilizarov Scientific Center- ig ahol plusz nyolc centit adtak magassagahoz. Sajnos en is kapok megjegyzeseket a kollegaimtol, es ez nagyon szarul esik, es pluszba jon meg hogy a csajok 90%-anak nem jon be az alacsonyabb pasik. Igy az ember mit gondol egybol magarol, hogy selejtes es nem lehet ugyan olyan erteku mint a tobbi pasi.

2016. máj. 10. 22:55
 20/23 anonim ***** válasza:
58%

Jó, csak ne felesd, hogy genetika.

Most lennél mondjuk 180 cm, a nőd is lenne 175, a gyerek meg furamód 157 cm magas lenne.. Szerinted?

2016. máj. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!