Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez szerintetek is nagy ostobaság?

Ez szerintetek is nagy ostobaság?

Figyelt kérdés

Az egész decemberben kezdődött. Mindenáron elakartam költözni, ezért jelentkeztem egy állásra ott. De csak arra az egyre, nem akartam mindenáron költözni, erre felvettek. Januári kezdéssel. Akkor már szidtam magam, hogy miért is kellett ezt csinálni. Csak vergődtem, téptem magam mert teljesen megbántam. Aztán lemondtam, abban maradtunk hogy ha majd költözünk akkor majd mehetek.

Utána meg a repülőjegy márciusban, tesóm külföldön él és a másik tesómmal akartunk kimenni másodjára. Még aznap eldöntöttük és azonnal repülőjegyet vettünk. Még aznap megbántuk, az egész miattam van mert még gondolkodni sem tudok, hanem csak folyton kapkodok. Nem lehetett visszaváltani, átíratni. És végül nem mentünk el, odaveszett a repülőjegy (13 000 ft).

A következő meg az hogy ismét rám jött hogy én költözni akarok, megnéztem a cég honlapját és pont kerestek megint embert, ezért gondolkodás nélkül jelentkeztem. Visszajeleztek, hogy akkor fel vagyok véve és június 1 kezdés. Később ezt megint megbántam de már nincs visszaút menni kell. Miért vagyok ilyen? Miért nem tudok gondolkodni? Miért kapkodok állandóan? Régen nem voltam ilyen. Ez az elégedetlenség miatt lehet?



2016. máj. 10. 16:21
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Nem mindenkinek adatik meg az a különleges képesség, hogy végig tudja gondolni mit akar és mikor. Vannak akik csak kapkodnak meg baromságokat csinálnak egész életükben.


Úgy tűnik te az utóbbi vagy. Ezt már abból is le lehet szűrni, hogy az amit írtál szinte értelmezhetetlen.


Nem lehet, hogy valaki telebeszéli a fejed hülyeségekkel?

2016. máj. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem beszéli belém ezeket senki, pont ellenkezőleg. De én csak kapkodok. És régen nem voltam ilyen.
2016. máj. 10. 16:29
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Akkor meg ülj le írj egy listát a pozitívumairól/negatívumairól a költözésnek meg egy ugyan ilyet arról ha maradsz. Az alapján talán tudsz dönteni.
2016. máj. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

kb egyenlő arányban vannak az előnyök és a hátrányok.

Az utazást is ez alapján döntöttem el, sokkal több volt a hátrány, ezért otthon maradtunk, de már késő volt. Meg sem kellett volna venni a jegyet.

2016. máj. 10. 16:37
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor állíts fel magadban egy sorrendet :Gondolkodok -> cselekszek.
2016. máj. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ezt sajnos már nem lehet visszavonni, menni kell ha csak egy kis időre is.
2016. máj. 10. 16:56
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor ebbe a pofonba belenéztél.:D Sok sikert és kitartást azért:)
2016. máj. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi
2016. máj. 10. 17:11
 9/10 anonim ***** válasza:

Miért bántad meg? Mi a visszahúzó erő? Nem lehet, hogy csak a változástól, ismeretlentől félsz?

Ha már másodjára játszod el, biztos van/volt valami oka, hogy menni akarsz. Én is tudok hü.lye lenni, de másodjára ugyanaz, ugyanannál a cégnél bejátszani később..

Talán egy próbát megér, ha nem jön be, jössz vissza,ennyi.


Én is megszívtam amúgy, otthagytam a munkahelyem most egy másikra, ami jobbat ígért de nem volt szó pár lényeges dologról.. És nem fogok itt maradni, de végső soron nem bánom úgy, hogy eljöttem, mert gyakorlatilag egy eleve langyos fos helyet hagytam ott és már ott akartam hagyni.

Az, hogy ez meg nem jön be, na bumm, nem tudhatod előre, ígértek fűt-fát, aztán meg a belem kidolgozhatom..


Semmi sem kötelező, én is megszívtam, de legalább mertem változtatni, és most is csak előre gondolkodok, keresek tovább, ezt meg itt fogom hagyni, csak még kell a pénz.

A lényeg hogy mozdulj valamerre, el a komfortzónádból, nekem is szar, hullámzik a kedvem is, de tartok előre és keresem az újabb, megfelelő lehetőséget.

Másrészt meg tanulsz a helyzetekből.

2016. máj. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
az az igazság hogy idén még semmi értelmeset nem csináltam, csak próbálkoztam de hiába semmi se jött össze. Egyébként tavaly év vége óta tart ez nálam, tehát már egy fél éve
2016. máj. 12. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!