Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok errol a cikkrol?...

Mit gondoltok errol a cikkrol? Csak szerintem hajmereszto ostobasag a nagy resze?

Figyelt kérdés
[link]
2015. febr. 19. 10:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
35%
Igen, csak szerinted, meg még sajnos egy jó pár ember szerint. De egyébként nem ostobaság, nagy igazságot ír le.
2015. febr. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Pontosan melyik resze a nagy igazsag?
2015. febr. 19. 10:16
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem bírtam végigolvasni :D Ezek szerint a kutyák is rosszul nevelik egymást, csak nem is tudnak róla. Szegények :)
2015. febr. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 goolky ***** válasza:
43%
Lehet vele vitatkozni, de nem hajmeresztő ostobaság. Azzal én sem értek teljesen egyet, hogy nulla büntetéssel meg lehet csinálni, és bármilyen büntetés kizárólag negatív eredményt hozna, és láthatóan erősen idealista felfogás, de hát az is egy vélemény. Nem kell szerintem kp-nek venni.
2015. febr. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

Szerinted?????


Mivel nincs garmadával a hátam mögött kutya, sem problémás sem másmilyen nem állítok semmit, DE (5 éves egy szem kutyám van)


ha abból indulok ki, hogy az általam olvasott és nézett kutyanevelési dokumentumok többnyire pozitív megerősítést hírdetnek és ez nálunk is bevált, az alapvető nevelés rendszer akkor TELJESEN EGYET TUDOK ÉRTENI A CIKK ÍRÓJÁVAL!

2015. febr. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Aha. Akkor, ha a kamasz kutuad ugy dont, hogy pl lerantja a vasarnapi sult csirket az asztalrol, nem bunteted meg, habem figyelmen kivul hagyod, ha pedig nnem csinalja, adsz neki egy darab kutyakekszet?
2015. febr. 19. 10:26
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
.egyébiránt pedig köszi az oldalt, eddig nem ismertem, most egészen jó kis olvasnivalót találtam:)
2015. febr. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
11%

Ácsi, nem szerencsére a kutyám soha nem nyúlt/nyúl hozzá semmihez, ami akár az orra előtt is van, ugyanis megneveltem erre fogékony időszakában.


Ha alaposan odafigyelsz, és netán sokat olvasol a témában rájöhetsz sok kutyánál az időszakos figyelemmegvonás is működik.

2015. febr. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igen, mukodik a figyelemmegvonaas bizonyos esetekben, de nem mindig. Az erre fogekony idoszakban megis mivel erted el, hogy ne nyuljon semmihez?
2015. febr. 19. 10:38
 10/15 A kérdező kommentje:
2015. febr. 19. 11:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!