Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismeri valaki Pécsen azt a...

Ismeri valaki Pécsen azt a csajt aki hajléktalan vagy nem tudom én mi, egy roma, aki megy végig az utcán a kukából eszik és végig üvölti az utcákat?

Figyelt kérdés
K*a anyázik, beleköt fűbe fába . Aggódom érte, tegnap egy burzsuj pali kiszállt a kocsijából mint egy elmebeteg rohant felé és úgy leburította a földre, hogy az ablakból hallottam, hogy csattant a csaj feje a kövön . Utána bitang módon vissza ült a kocsijába és elhajtott !

2016. máj. 10. 18:20
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Szégyellje magát az ilyen, de nagyon, inkább adott volna neki 100-200 ft-ot vagy ha már azt nem hívta volna ki a rendőröket vagy-szólt volna a zárt osztálynak .
2016. máj. 10. 18:22
 2/21 anonim ***** válasza:
44%

Még nem láttam szerencsére.

Én sem örülnék, ha üvöltözne meg belém kötne. Nem tudom sajnálni. Legalább valakitől megkapta, amit érdemel.

A rendőrök meg nem tudnak mit csinálni vele.

2016. máj. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Blade Bone ***** válasza:
80%
Egyetértek veled kérdező, nem szép dolog belerúgni egy beteg emberbe, van akiknek semmi nem számít..
2016. máj. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
69%

Én se láttam még szerencsére.

Őszintén szólva elítélem az ilyet, nem szeretem, amikor anyáznak, belekötnek másba és üvöltöznek. De ettől függetlenül nem gondolom, hogy le kell lökni a földre vagy bárhogyan bántalmazni kellene, nem ez a megoldás, sőt! Eleve undorodom bármiféle erőszaktól és agressziótól.

2016. máj. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Megérdemelte ? Egy nyomorult ember ???? Nem elég annak a szerencsétlennek a baja ? A pali meg megérdemelné, hogy a rendőrök előkapják, hogy valahol ott legyen meghalva az a csaj, mert olyan belső sérülést okozott neki ő meg gyáva módon elhúzta onnan a belét ! Azért van a rendőrség, hogy begyűjtse meg ki iktassa a "hangoskodókat", a diliház meg azért, hogy kezelje a rászorulót .
2016. máj. 10. 18:30
 6/21 anonim ***** válasza:
54%

5: azért mert nyomorult még nem hatalmazza fel arra, hogy bármit megtehet, bárkibe beleköthet.

Ha ennyire sajnálod, akkor miért nem segítesz neki, ahelyett, hogy bámulod?

2016. máj. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
65%

5: Látszik, hogy fogalmad sincs arról, hogy mi hogyan működik.

Nincs már diliház. Ha éppen rosszul van valaki, akkor beviszik. De ahogy magához tér, kérheti, hogy engedjék ki, és nincs joguk bent tartani!!

Rendőrség mit tegyen? Vigye el fél óránként, ha rákiabál valakire?

2016. máj. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem túl empatikus vagy.

Roma, hajléktalan, beleköt mindenkibe, ordibál... nincs szüksége senkinek ilyen szar emberekre.

2016. máj. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
És igen, a rendőrök csak akkor tudnának vele mit kezdeni, ha bűncselekményt követ el.
2016. máj. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Őt még nem láttam.


A belvárosban szokott üvöltözni egy pasi, mindig van nála 1-2 szatyor.


Szerintem elég ijesztő azért az ilyen. Mert egy felnőtt ember még kezeli a dolgot, hogy a képébe üvöltenek, meg belekötnek, de egy kisgyerek frászt kap szerintem az ilyentől.

2016. máj. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!