Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gáz ha nekem gyerekzár kell...

Gáz ha nekem gyerekzár kell ahhoz hogy időben lefeküdjek? Huszonéves fiú vagyok és ha nincs hajnali 4 ig is fenn vagyok és nem tudok felkelni. Ezen felül elég infantilis vagyok.

Figyelt kérdés
2016. máj. 10. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen,gáz hogy nem tudod szabályozni az életed felnőttként
2016. máj. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen, az.
2016. máj. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ahha :D
2016. máj. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Inessential ***** válasza:

Gyerekzár?

Ezt hogy képzeljem el?

2016. máj. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem te vagy az aki múltkor is kiírt egy ilyen kérdést, hogy ő 20 évesként színezőkkel játszik.


Most vagy annyira sanyarú életed van, hogy egy ilyen szegény szerencsétlenen nevetsz, vagy már nem tudod hogy mit csinálj és itt éled ki magad.

Ilyen kérdéseknek itt már abszolút nincs helye.

2016. máj. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Gyerekzár?


Miért? Nem szabad nyomkodnod a tv-n lévő gombokat?

2016. máj. 11. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ennyi önuralmad nincs, hogy megmond magadnak, hogy menned kell aludni, mert nem tudsz reggel felkelni?

Ha meg 4-ig fent vagy és nem tudsz felkelni, akkor meg vállalnod kell a felelősséget, mert ez a te hibád!


A gyerek zár egy megoldás arra, hogy megfékezd magad, talán még önuralmat is tanulsz...


23F

2016. máj. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!