Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lehet ez? Mi ilyenkor a...

Miért lehet ez? Mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy félek az új dolgoktól..(munka,emberi kapcsolatok kialakítása)...
2016. máj. 11. 11:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Szembe kell nézni a félelmeiddel. Tudod bátornak kell lenni. (Nem az a bátor, aki nem fél semmitől, hanem aki szembenéz a félelmeivel.)
2016. máj. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Konkrétan mindentől..23 éves vagyok lassan..barátaim sincsenek és semmi más.
2016. máj. 11. 12:41
 3/9 anonim ***** válasza:

Fel kell mérni a helyzetet, hogy mitől félsz. Ha oda akarsz menni, megismerkedni egy társasággal, mit fognak csinálni? Visszautasítanak? 50 % az esély, de nem veszítesz semmit vele, nem fognak megharapni, megverni, vagy megölni.

Ha meg rendesek és kedvesen fogadnak, akkor eldumálsz velük és ennyi.

Attól félsz, hogy kínos helyzetbe kerülsz? Attól nem kell beszarni, mindenki hozta már magát cikibe. :D Senki nem fog emlékezni rád 5 perc múlva, ha valami nem jön össze és inkább elsétálsz. Ha meg hülyeséget mondassz, kivághatod magad egy bocsival, nevethetsz magadon, nem fognak hülyének nézni. Mint mondtam, mindenkinek vannak kínos pillanatai.

Senki sem úgy születik, hogy mindenkit ismer és mindenkivel jóban van. A legnagyobb dumások is félnek a lelkük mélyén, hogy mi lesz, ha valamit elcsesznek, vagy nem vevők a szövegükre, de nem érdekli őket, mert kár ezen parázni, ha ők nem vevők rá, lesz valaki más, aki igen.


Próbálj meg kilépni a komfort zónádból. Kezd olyanokkal, amit egyedül is véghez tudsz vinni. Zuhanyozz hideg vízzel, az az egyik olyan, amit sosem fogsz megszokni és mindég félelmet fog kellteni benned, viszont egy idő után könyebben elviselhető lesz a félelem és máshoz is úgy fogsz viszonyulni.

Vagy, ha eddig nem mentél el egyedül futni, akkor tedd meg. Ne érdekeljen, hogy lesznek akik bámulnak, tedd be a fülesed és nyomás. (Azért ne túl hangosan, mert elüt egy autó. :D)

2016. máj. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A középsuliból 4 évig egyedül voltam,ott se voltak barátaim...De attól félek egy melóba hogy mivan ha rossz munkaerő vagyok,nem fogadnak el..Eddig 2 munkahelyröl mind 2x kirúgtak..Barátnő téma a másik..Neten ismerkedtem eddig de eljutottam arra a szintre hogy mar se a netes se a személyes ismerkedés nem izgat..Mondják sokan hogy gyere el ide-oda de valahogy feleslegesnek találom hogy találkozzak valakivel és dumáljunk akármiről..Ez a nagy bajom hogy semmi nem köt le és senki...Erre nem találok választ még magamba se...Abszolút nem tudok nyitni senki felé anélkül hogy ne legyen bennem az hogy na most ez átver...a barátnő számomra egy elérhetetlen cél azt érzem..Röviden ezek azok amik vannak..Önbizalomhiány,miegymás...
2016. máj. 11. 13:26
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak van valami ami érdekel. Egyetlen hobbid sincs?
2016. máj. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nincsen semmi...Már a videó játék se köt le...Semmise egyszerűen..Bicikliztem sokáig de már azt sem élvezem úgy mint régebben..
2016. máj. 11. 14:08
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy depresszió?

Iskolába jársz még? Pszichológushoz lehet, hogy el kéne látogatnod. Sok helyen ingyenes is van.

De ha nem akarsz beszélgetni, akkor vannak alternatívák, mint a hidroterápia, jóga, meditáció, szauna.

2016. máj. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem,nem járok iskolába már...Sőt nem is dolgozok..2 munkahelyem volt eddig konkrétan ugyan az volt a kettő csak más helyen...Nem tudom hogy depresszió-e de a szédülés lehet hogy emiatt van.
2016. máj. 11. 16:11
 9/9 anonim ***** válasza:

Neveld át tudatalattidat.

Hozzáállás változtatás.

Ha kell segítség, írj.

2016. máj. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!