Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kérdezgetik ugyanazt az...

Miért kérdezgetik ugyanazt az emberek állandóan?

Figyelt kérdés

A sláger kérdés állandóan az hogy hol dolgozok. Személy szerint egy kissé furcsának tartom hogy más jóformán nem is érdekli felőlem. mint pl jól vagy-e hogy vagyok stb


Komolyan nem értem mi van az emberekkel.



2016. máj. 12. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
És amúgy, hol dolgozol?
2016. máj. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egy gyárban,Köszi a kérdést. xd
2016. máj. 12. 16:29
 3/6 anonim válasza:
Nem tudom nő vagy-e mert ha igen. Gondolom azért hogy ne a férfi tartson el teljes mértékben. Ha meg férfi és nő kérdezi azért kérdezi hogy eltudod-e tartani :D :)
2016. máj. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
itt mifelénk is ha egy ismerőssel találkozok egyből ezt kérdezik, sajnos más beszélgetési téma nem jut eszükbe
2016. máj. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát elég elszomorító hogy mindenfelé ez a sláger téma...

Azért is furcsállom én személy szerint mert tiszta olyan mintha nyomoznának utánam. A múltkor a húgomtól kérdeztekrólam, most a héten pedig tőlem is megkérdezték ugyanazt.

De ez kb havi szinten ismétlődik, jegyzetfüzetet vezetnének rólam vagy mi? :D

Kicsit furcsának találom ezt a dolgot :D

2016. máj. 13. 09:58
 6/6 anonim ***** válasza:

Igazából talán nem is azt kérdezik, hogy hol, hanem, hogy mivel foglalkozol.

Ami logikus, hiszen az alvás után a legtöbb időnket munkával, azaz a munkahelyen töltjük. Ezért azt kérdezik szerintem.


Az, hogy jól van-e valaki, az kb látszik. Ha jól, akkor azért, ha meg látszik, hogy nem jól, akkor nem akarnak kellemetlen dolgot neked.

2016. jún. 4. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!