Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zavarja az embereket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja az embereket az, hogy nincs pasim? Állandóan azt kérdezgetik, hogy miért nincs. Mit lehet ilyenkor válaszolni, hogy békén hagyjanak végre?

Figyelt kérdés
Főleg a nők ilyen kíváncsiak, aztán amikor mondom, hogy nincs barátom kb. úgy néznek rám mint egy földönkívülire.
2012. okt. 31. 15:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Semmi közük hozzá. Ne foglalkozz velük. Mondd azt, hogy te így érzed jól magad és jelenleg nem vágysz kapcsolatra. Amúgy hány éves vagy, ha megkérdezhetem?
2012. okt. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
21 vagyok
2012. okt. 31. 15:44
 3/15 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy most éled a szingli független éveidet és még ráérsz a komolyabb elköteleződésre...
2012. okt. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
40%
Mert furán veszi ki magát még mindig ez az egyedül is jól érzem magam szöveg. Én sem értettem soha.
2012. okt. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
És tényleg, miért nincs? :D
2012. okt. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
én is ebben a cipőben vagyok mint te, nem képesek megérteni hogy jól érezm magam egyedül...
2012. okt. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Engem is szoktak zaklatni ilyen kérdésekkel, aztán válaszolok hogy nincs ők meg folytatják hogy: hogyhogy nincs? olyan szép vagy! ..

Már egy ideje úgy válaszolok a "van pasid?" kérdésre, hogy "valahol biztos van" - ezen megakadnak és nem folytatják :))

2012. okt. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Ezt a szöveget én is kipróbálom kedves utolsó válaszadó :)

Köszönöm a válaszokat, jöhetnek még! Mindenkinek adtam zöld kezet.

2012. okt. 31. 15:56
 9/15 anonim ***** válasza:
Mond azt nekik, hogy leszbikus vagy es a lanyos pasikat szwreted, akikben nincs semmi ferfiassag, babaarc, rozsaszon ing. Ami.igaz is, mert a mai lanyok 90%a leszbikus es a lanyos pasikat kedvelik, akik szortelenek.
2012. okt. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Azért,mert unatkoznak,és nincs jobb elfoglaltságuk,mint mások magánéletével foglalkozni!


Volt olyan,hogy egy időben engem is sokat piszkáltak ezzel,de én nem túl durván beszóltam,hogy "Ne haragudj már,de ez magánügy,nincs hozzá közöd!"

2012. okt. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!