Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hova lett a szaporodni akarás,...

Hova lett a szaporodni akarás, miért nem szaporodnak az emberek! Miért a megfelelési kényszer, és a karrier a fontosabb? A jövőben alig lesz ifjúság? Ha háborúról lenne szó, hol lesznek az életerős fiatalok hogy megvédjék az országot?

Figyelt kérdés
2016. máj. 12. 17:27
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
43%
A cigányokban még megvan.
2016. máj. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
90%
szaporodnak. nem véletlenül vagyunk már 7+ milliárdan a bolygón.
2016. máj. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
0%
a média ki ölte ezeket sajnos az emberekből európa kihaló félben van pár évtized és nem lesz fehér ember sajnos
2016. máj. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
4%
Hát én örülnék neki ha kitörne egy háború :)
2016. máj. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Az a poén hogy már a romáknál is divat lett hogy egy-két gyereknél megállnak, vagy nem akarnak, persze nem azt akarom írni hogy nincs meg az a réteg, de az a réteg megvan a magyarokba is. De ez így akkor is kevés.
2016. máj. 12. 17:36
 6/25 A kérdező kommentje:
És kérlek ne cigányozzunk. Nem provokatív a kérdés. Ez az állapot hogy nem nemzünk, nem gyarapodunk, problémához vezethet a jövőre nézve.
2016. máj. 12. 17:39
 7/25 anonim ***** válasza:
97%
Egyelőre az a probléma, hogy túl sok az ember a Földön, ráadásul egyre több.
2016. máj. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem az sokkal nagyobb probléma, hogy túl sok az ember és tönkreteszik a bolygót, fogynak az erőforrások, nyersanyagok. A háború miatt nem kell aggódnod, klasszikus háború nem hiszem, hogy nagyon lesz, inkább vagy gazdasági huzavona lesz, mint most, vagy bevetnek egy atombombát, vegyifegyvert -> eltűnik egy egész ország/földrészt. Akkor meg mindegy, mennyi fiatal van/volt.
2016. máj. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Akkor miért nem pusztítod el magad? Egyel kevesebb lenne. Mindenkinek megvan az élethez a joga. És egy országról beszéltem nem egy globális világról. Az más téma. :)
2016. máj. 12. 17:50
 10/25 anonim ***** válasza:

Jó, ebben igazad van.

Talán látják az emberek, a fiatal párok, hogy hogyan élnek sok gyerekes családokban, és ők ettől akarják magukat megkímélni.

Nem feltétlenül a pénzre gondolok.

Meg aztán ott vannak a mai ifjú generáció, akikre nem biztos, hogy sokan rámernék bízni a gyerekeiket. (belőlük kerülnek majd ki a tanárok, orvosok...) Én személy szerint azon a véleményen vagyok, hogy szaporodjatok, sokasodjatok, de tény, hogy ez a mostani világ nem biztos, hogy a legalkalmasabb erre.

2016. máj. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!