Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Üldöz a múltam, mit csináljak...

Üldöz a múltam, mit csináljak ellene?

Figyelt kérdés
Volt egy nehéz korszakom aminek már vége és már három éve próbálok tiszta lappal indítani, de ahányszor meghallom, hogy egy új ismerős vagy egy közösség tagja ismeri azokat akik ismertek engem régen, félek hogy elítél. Pedig tudom, hogy semmi rosszat nem tettem csak különc kisgyerek voltam, és ebből nem tudok kitörni. Mikor ismerkedek és látom, hogy ismeri pár ismerősömet inkább lemondok róla, minthogy esetleg egyszer szóba jöjjek köztük, és ezentúl ilyen szemmel nézzen rám. És minden napom ilyen csendes kétségbeeséssel telik. Pedig tudom, hogy nem szabad törődnem vele/mások véleményével, de képtelen vagyok rájönni hogy kezeljem ha egyszer megtudná a barátaim közül bárki is, hogy milyen fura természetem volt. Mit tudok csinálni?
2016. máj. 12. 17:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Attól függ mi az a nagy bűn. Nem mindegy, hogy egy kis kokóért öltél vagy csak valami kissebb zűrös ügyed volt.
2016. máj. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!