Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, ha nem tudom...

Mit csináljak, ha nem tudom kiállni az egyik osztálytársamat?

Figyelt kérdés
Na szóval,az a lényeg,hogy van egy nagyon beképzelt osztálytársam,akivel többek között az azonos tanulmányi eredmény miatt az utóbbi időben erősen rivalizálok.Szarkasztikus,maró gúnyai naponta végigsértenek vagy felhergelnek a lenéző hangneme miatt.Lehülyéz,pedig a valóságban fel se tudna érni az én szintemre.Mitcsináljak,ha már egyszerűen nem bírom elviselni?

2016. máj. 14. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
nekem ez úgy hangzik, hogy akár te is lehetsz most ebben a szituban az idegesítőbb "valóságban fel se tudna érni az én szintemre" stb. :D
2016. máj. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csábítsd el az anyját, így te leszel az apja és kedvedre szívathatod az alsóbbrendű kis köcsögöt!
2016. máj. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

pont ezt akartam írni, a szarkzmus vicces kifigurálás.

Valószínű nem a nyomorodat gúnyolja, szóval nekem a másik a szimpatikusabb :D

2016. máj. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Verjed megfele he!
2016. máj. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Szeder Katalin ***** válasza:
Ha ki nem állhatod, szerintem állj neki ellen! Vissza lehet fordítani a lehülyézést, a maró gúnyt. Ha gondolatban felkészülsz a lehetséges kijelentéseire, mármint kigondolod, melyikre mit válaszolsz, (és ez a válasz esetleg legyen találóbb, mint az ő leszólása), ezzel talán meg is leped, mert tőled eddig nem ezt a vele egyenrangú viselkedést szokta meg. Ha ezt nem tudod megvalósítani, akkor meg kerüld az érintkezést vele, hagyd faképnél, amint megpillantod, vagy legalább határozottan kérd ki magadnak a modortalanságát.
2016. máj. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Legyél jobb, ne töröld az arcába csak legyél jobb, tanulj jobban ,aztán ha lehülyéz, kérdezd meg akkor neked miért jobbak a jegyeid.
2016. jún. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha lángszóróval megpörkölik egy csöppet, a legnagyobb arcú köcsög is gyorsan meghunyászkodik...
2016. jún. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!