Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mihez kezdjek magammal, ha...

Mihez kezdjek magammal, ha gyenge lelkű, nyámnyila, semmirekellő takony vagyok, továbbá se akaratom, se kitartásom nincs és még saját magamért sem tudok kiállni?

Figyelt kérdés

2016. máj. 13. 14:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Pszichológus.
2016. máj. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
De az önkritikád tökéletes ,erre legyél büszke ! :D
2016. máj. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Az már jó ha felismerted a problémádat.


Hány éves vagy?

Tanulsz vagy dolgozol?

Barátaid vannak?

2016. máj. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
22 vagyok, dolgozok, egyetlen barátom sincs és visszagondolva igazából nem is nagyon volt.
2016. máj. 13. 15:45
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
Menj keress valami hobbit ahol vannak mások is,pl mehetsz túrázni is ,azt egyedül is lehet,de vannak azért ott sokan,és lehet véletlen odacsapódik melléd egy hasonlóan magányos egyén és már lesz barátod.
2016. máj. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 zoltan01balogh ***** válasza:
Üdv a klubban, sajnos én 35 évesen ugyan ezt mondhatom el magamról. Lehet, hogy egy kitartó küzdősport edzés segítene rajtunk... már ha egyáltalán hajlassz a változás felé. Ha ugyan ilyen embert keresel mint amilyen vagy, akkor inkább tényleg kezdj el túrákra járni. Ott nyugodt, intelligens, ismerősökre tehetsz szert. Viszont az első válasz adó se mondott hülyeséget azzal, h fordulj pszihológushoz.
2017. jan. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
34%
en is ilyen vagyok, valahogy meg kell erosodni fizikailag de nagyon, egybol jobban lennek.
2017. febr. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát én is egy ilyen kis lelki nyomorult, depressziós vagyok, akinek egy deka érdekérvényesítő ereje sincs az életben semmihez. Általános iskolában volt hogy nem csak megvertek, hanem a zsebpénzem elszedték. Középiskolát konkrétan végigsírtam. Jövőre leszek 24, de annyi örömöm nincsen az életemben, mint a köröm alatt a piszok.
2017. okt. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Keress magadnak egy hobbit sok barátot tudsz ott szerezni. Merj élni. Ne hagyd magad. Légy büszke arra amid van. Ne hanyagold a családot, hidd el sokra mész velük. ☺☺Ezeket jegyezd meg.
2017. nov. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Más is ilyen, csak jól leplezik.
2017. nov. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!