Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van, hogy már az alkohol...

Miért van, hogy már az alkohol sem tud feloldani?

Figyelt kérdés

16/F vagyok.


Tavaly év elején kezdtem el bulikba járogatni és egy darabig nagyon jó volt, mert én alapból egy szorongó ember vagyok, de az alkohol feloldotta a gátlásaimat, így legalább egy pár órára 'szabad' lehettem.

Viszont néhány hónapja egy buliba iszonyat álmosan mentem, és úgy már az alkohol sem tudott jókedvet adni. Akkor valamiért megijedtem, hogy milyen rossz lenne, ha az az állapot folyamatosan tartana.. Azóta akármikor megyek inni, leihatom magam mattrészegre, akkor sem ered meg a nyelvem, mint korábban, hanem ugyanúgy csendben kussolok, mint józanul.

Próbáltam, hogy betépve rúgok be, de úgysem változik a helyzet..

Ekit tervezem kipróbálni, reménykedem, hogy az felold.


Miért lehet ez a változás?

Nem járok hetente szétcsapni magam, tehát nem valószínű, hogy 'immúnis' lettem rá..


2016. máj. 14. 22:15
 1/1 anonim válasza:

Ha elfogasz egy tanácsot, akkor ne ilyen szerekkel próbálkozz.

A kérdésedre nem tudok válaszolni, de tényleg próbáld meg ezek nélkül, hisz ezek nem oldották meg a problémát, csak elfedték azt.

2016. máj. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!