Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek valaha lesz olyan...

Szerintetek valaha lesz olyan lány/fiú aki elfogad? Szeretem ha gyerekként kezelnek, szeretek gyerekes dolgokba öltözni, mesét nézni és pelenkát is viselni, amit NEM használok. és szeretem ha felolvasnak nekem.20f

Figyelt kérdés
Ez neem fétish ugyanis nem izgulok erre fel. amikor szexre kerül a sor rosszul is érezném magam ha így lennék jelen, mert akkor férinek szeretem magam érezni. de amúgy pedig ez az age play dolog nagyon jó és imádom űzni.
2016. márc. 1. 19:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem inkább kezeltesd magad.
2016. márc. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Miiii? o.O
2016. márc. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
köszönöm teljesen ki vagyok magammal békülve, egyensúlyban vagyok. nincs szükségem pszichoterápiára :) Ha nem tetszem akkor nem kell a közelembe jönnöd, de ne akard rámerőltetni a te világnézetedet. szia.
2016. márc. 1. 19:37
 4/20 anonim ***** válasza:
Mindeki mást szeret. Én pl szexuálisan vonzónak tartom a kecskéket. Hát aztán.
2016. márc. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Hááát... nem hiszem, hogy sokan lennének érdekelve az ilyen játékokban, de mint minden "izének", ennek is kell, hogy legyen valami netes közössége, ahol barátokat találhatsz, a helyedben ott keresgélnék.
2016. márc. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
van egyy netes közösség, mégpedig az abdl.hu. de ott fetisiszta emberek vannak. ők arra izgulnak hgy belecsinálnak a nadrágjukbba pelenkájukba és erre kiverik... ez tőlem nagyon távol áll. én nem vagyok fekalomán és ahogy mondta ez nekem nem szexuális öröm. ez afféle biztonságos jó érzés, olyasmi amit az oviban éltem át amikor még nem kellett semmiért aggódnom.
2016. márc. 1. 19:50
 7/20 anonim ***** válasza:
Felolvasni ok, a többi, hát... nem szeretnék ítélkezni, de kevés embernek jön ez be.
2016. márc. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
20 évesen pelenkát hordani??
2016. márc. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Huhh, szerintem ezt tényleg meg kéne beszélni egy pszichológussal. Bocsi, de nem normális ilyen szinten visszavágyni a gyerekkorba.
2016. márc. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

pelenkát valójában csak nagyon ritkán viselek. és soha nem használom. nem is felnőtt patikában kapható pelenkát hanem custom mosható pelenkát használok és alsónemüként viselem NÉHA ha kedvem van hozzá alváshoz. ennyit teszek. de a pelenkázás nem szerves része az age play tevékenységemnek.


lehet nem normális ha ennyire visszavágyom, és lehet majd ez mérséklődik ha olyan helyzetbe kerülök hogy elégedett vagyok az életemmel, de jelenleg ez még nem aktuális és elég sok nehézség áll még elöttem hogy majd külföldön is bolfogulhassak.

2016. márc. 1. 20:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!