Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire jó vagy rossz tulajdo...

Mennyire jó vagy rossz tulajdonság, hogy szinte mindenkinek igazat adok?

Figyelt kérdés
Egyszerűen ilyen a természetem, hogy nincs kedvem az energiámat fölösleges vitákra pazarolni. Ha nekem valaki nem szimpatikus, akkor nem bosszankodom miatta, nem veszekszem vele, inkább ráhagyok mindent és simán leszarom majd elsomfordálok. Lusta vagyok ilyenekkel foglalkozni, így végül is szinte mindenkinek igazat adok. Semmivel nem lehet kihozni a sodromból, a nyugalmamat képtelenség megzavarni, a volt csajomat ezzel az őrületbe kergettem, mert amikor kiakadt rám kiabált velem én mindig csak semmitmondó arccal ránéztem és csak annyit mondtam ,hogy "-Aha" -"Ja" -"Igazad van"...stb, amitől még idegesebb lett.
2016. máj. 15. 09:19
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Helyzetfuggo s sokszor hazudsz ez által. Mond h nincsigazuk es ugy lepj le.
2016. máj. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"ha valaki nem szimpatikus" - a "volt csajomat ezzel az őrületbe kergettem"...

nyilván én is rosszul érezném magam, ha nem lennék szimpatikus az aktuális pasimnak de még nem szakítottunk volna, hiszen ez csak egy előjel.

2016. máj. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Jó hát igen, az már szakítófélben volt.

Egyébként ha valakit kedvelek azzal nem ilyen vagyok, hanem teljesen őszinte, sőt a számomra kedves személyekkel kifejezetten szeretek vitatkozni, viccelődni, húzni az agyukat.

2016. máj. 15. 10:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt tudnod kell, hogy ezen páran azért átlátnak illetve annyi kockázattal jár, hogy ha valakit félreismersz, és emiatt flegmázol, lehet sosem tudod jóvátenni.

Illetve, az érzékenyebb lelkivilágúakat eléggé bánthatja.

Én nem tenném, de nem vagyunk egyformák.

Nyilván nekem a te stílusodból kellene egy kicsi hogy minden jobban menjen nekem :D

2016. máj. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!