Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan lány aki hízni...

Van olyan lány aki hízni szeretne?

Figyelt kérdés
Nem pont egészségesre, hanem picit kövérebbre, ducibbra.

2016. máj. 15. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
13%
Aki egyedül akar lenni, az biztos.
2016. máj. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
94%

Kedves előttem válaszoló, akár hiszed, akár nem, vannak olyan férfiak, akik a kicsit teltebb nőket szeretik, nem csak a karcsú derekúaké a világ.

Kérdező, én hízni szeretnék, bár enyhén sovány vagyok jelenleg a magasságomhoz képest.

2016. máj. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretnék hízni egy kicsit, de sehogy sem ragadnak rám a kilók...
2016. máj. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de lehetőleg ne olyanok írjanak akik 60-80 kg-k szeretnének lenni..
2016. máj. 15. 18:59
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Nana kedves kérdező. Én is fiú vagyok. Én is a teltebbeket szeretem. De nem azt aki egészségtelen. Márpedig ha a csaj nincs min 180 cm az a kb 100 kg (ha 80 nem elég) már túl sok.
2016. máj. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%
#1 na te már meg se szólalj. Pár válaszodnál/kérdésednél (már nem tudom pontosan hol) de írtad hogy te is szingli vagy :D ilyen előítéletekkel ne is csodálkozz ha az is maradsz.
2016. máj. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, és nem tud;)

Jelen vagyok én is, én nagyon szeretnék legalább 55ig.

Naponta nagyon sokat eszek, de mondjuk nem viszem túlzásba, de mégis semmi.

Sajnos a sportolással nem tudom összhangban hozni, mert egészségügyi problémáim vannak.És én rosszul érzem magam amiatt, hogy a körülöttem levő személyek ducibbak, vagyis súlyosabbak, mint én. 19/l

2016. jún. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!