Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt ilyen lány, aki...

Van itt ilyen lány, aki kicsit fiús, rövidebb hajú, nem félős annyira, és szeretne ismerkedni egy normális sráccal?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik akinek rövidebb haja van,és jól áll neki,mert nem szokványos,hanem egyedi.De ez nem a legfontosabb dolog,csak kíváncsiságból írtam ki,mert kevés ehhez hasonló lánnyal találkotram eddig.

Valamint ha egy kicsit fiús a személyisége,Nem kényes cicababa,nem a bulizás az élete,nem cigizik,de ugyanakkor nem félős,kicsit őrült,aki bármilyen hülyeségben bennevan...

:P

Ha magadra ismersz és lenne kedved ismerkedni,akkor írj! :)

18F


2013. aug. 10. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Tökre magamra ismerek.

Egy gond van: 28 éves vagyok. :D

2013. aug. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor vonj le belőle 10-et :P Nem sok esélyt látok rá hogy itt lesz ilyen lány,de próba szerencse ;-)
2013. aug. 10. 16:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Miêrt nem jöttök össze az elsővel, mi az a vacak 10 éb, ha mindketten bevállalósok vagytok?
2013. aug. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ész az van nálad rendesen ahogy látom :D
2013. aug. 10. 19:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Definiáld már, neked honnan kezdődik a "fiús", és majd meglátjuk, mennyire felelek meg az igényeidnek, pitbullpandúr. :D
2013. aug. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szia! Én pont ez vagyok, de 14 éves :D de ha gondolod, szerintem beszélgethetnénk :)
2013. szept. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is hasonló vagyok, szeretem a fiús dolgokat(na jó nem mindegyiket), a hajam közepes méretű, nem vagyok kényes cicababa, nem szeretek bulizni, nem is cigizek, nem vagyok félős, kicsit őrült(itt most inkább arra gondolok, hogy nagyon kalanvágyó vagyok, de azért nem szeretem az életveszélyes sportokat).

Egyet nagyon nem bírok egy fiúban, ha csak azért akar járni velem, hogy aztán késöbb jöjjön a ...

Szóval én olyan fiút szeretnék, aki sex nélkül is szeretne.

(Na de mindegy, én most nem szeretnék a neten ismerkedni, de gondoltam ezt leírom.)

2013. szept. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!