Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van olyan lány aki magányos...

Van olyan lány aki magányos fél kezdeményezni de szeretne ismerkedni, szívesen venné az ilyen lány ha van, ha ismerkednék vele, mit reagálna egy hozzám hasonló félénk lány ha ismerkednél vele?

Figyelt kérdés
A félénk emberek felismerik a hozzájuk hasonlókat és ha igen felmerül a gondolat hogy lehet ő is magányos én is az vagyok de ha ketten lennék már nem lennénk azok.
2016. ápr. 20. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Ezt fogalmazd újra, nem igazán érthető a kérdésed, hemzseg a helyesírási hibáktól/elírásoktól.
2016. ápr. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"A félénk emberek felismerik a hozzájuk hasonlókat és ha igen felmerül a gondolat hogy lehet ő is magányos én is az vagyok de ha ketten lennék már nem lennénk azok."

Mert egy meg egy az kettő, az pedig páros szám. Te egy nagyon okos ember vagy, ha engem kérdezel. Kitűnően számolsz, és az elméddel sincs gond ahogy látom.

De ami erről a véleményem az az, hogy mint félénk lány, vagy félénk fiú, mivel félénk, és nehezen kezdeményez, nem fog odamenni a másikhoz.

2016. ápr. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez lesz:


- nehéz lesz, hiszen félénk a másik (is)

- nagy nehezen eljön egy lány, beszélgettek, de nem vagy neki szimpatikus

- te megsértődsz, mert azt gondolod, hogy ha eljön, akkor már tuti lesz valami

- számon kéred rajta, hogy minek, éreztetve, hogy nincs joga válogatni

-mindketten sérültebben mentek haza

2016. ápr. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A megfogalmazást azért kellett ilyenre mert ismerkedni szeretnék de azonnal törölnék ha ki írom.

Próbáltam minél jobban rejteni csak hogy túl jól sikerült.

A lényeg hogy ha valaki szívesen megismerne az írjon,habár ez az eddigiekből erősen kétlem.

2016. ápr. 21. 07:23
 5/7 anonim válasza:

Hany eves vagy egyebkent?


En irnek neked talan.

2016. máj. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Nem kérek győzködő privátokat arról, milyenek a nők, mert nem érdekel. (Akárki volt is.)
2016. dec. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mondom, ne m kérek (tiltottam az illetőt)
2016. dec. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!