Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek? Anyám feláldozza...

Mit tegyek? Anyám feláldozza magát nővéremeknek minig. Másnál is így van?

Figyelt kérdés

Apámmal állandóan elutaznak tesomekhoz messzire a gyerekekre vigyázni. Anyám tiszta ideg csak nem mutatja. Mikor meg jön hazafelé otthon meg tapintható a feszültség. De elvárható amugy a szülőtől hogy Ennyire feláldozzák magukat az unokáknak, meg a gyetekeiknek segiteni!? En mar nem birom elviselni ezt a szenvedést latni, meg az idegeskedést meg a veszekedést ami utána otthon van. Gondolkozok hogy elköltözök a francba de sajnos ez nem oldható meg.


A masik hogy anyám természetesnek veszi az idegeskedest, meg a veszekedést, de én ezt nem birom elviselni.


Miert nem lehetne szenvedés nélkül csinálni valamit (mindent)? Apu is hot fáradt másnap mennek dolgozni, es Mondanom sem kell hogy az otthoni meg az ÉN dolgom rovására megy minden...


2016. máj. 15. 20:17
 1/3 A kérdező kommentje:
Meg Mondanom sem kell hogy én meg le vagyok szarva... Hat kuvancsi leszek hogy mondjuk 10 ev múlva fog-e ram valaki Ennyi energiát pazarolni, mert addigra mar nem igen ... De én ne is fogom elvárni. De ez velem szemben pofátlanság jól gondolom!?
2016. máj. 15. 20:21
 2/3 anonim ***** válasza:
Korod?
2016. máj. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
21, de ez most lényegtelen, tesóm 32 amúgy. De azert nezhetnenek valamibe...
2016. máj. 15. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!