Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti feláldoznátok az életetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti feláldoznátok az életetek a szerelmetekért? Elvárnátok, hogy ô feláldozza az életét értetek?

Figyelt kérdés
A nemeteket is írjátok oda!
2015. aug. 22. 13:26
 1/10 anonim ***** válasza:
én fel, de nem várom el 20L
2015. aug. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Petőfi jól mondta:


Szabadság, szerelem!

E kettő kell nekem.

Szerelmemért föláldozom

Az életet,

Szabadságért föláldozom

Szerelmemet.


Persze itt nem jogi szabadságra kell gondolni, hanem lelki is, tehát ha megszab nekem dolgokat, az úgy nem játszik.

2015. aug. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%

Nagy szavak a semmire.


Akár ki mondta ezt a szöveget eddig, kivétel nélkül kiderült, hogy egy gyáva, egoista, semmire kellő, szavahitetlen ember.


Egy ilyen szövegnek már nem dőlők be...


Akik az általad irt szöveget valóban megtudják tenni, azok sosem mondják, hanem cselekszik az élet számtalan helyzetében, simán beáldozzák önmagukat a másik emberért.

2015. aug. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%

Nem. 2-3 főnyi évtizedes jó barátom és az egyetlen tesóm az, akiért feláldoznám TALÁN az életem.


24/F

2015. aug. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ez nagyon szituáció függő, az viszont biztos, hogy soha nem várnám el senkitől, hogy feláldozza értem az életét.
2015. aug. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy érted.

Áldozza fel az eddigi életét, azaz költözzön velem a világ túloldalára itthagyva mindent, vagy mentse meg a saját élete árán az enyémet?

2015. aug. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem és nem
2015. aug. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem és nem. Szeretem, de nem halnék meg érte, esetleg valamenyik végtagom feláldoznám.
2015. aug. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Alapvetően helyzetfüggő, mert ha pl. azt kérné tőlem a párom, hogy menjek el vele Angliába egy-két évre, megtenném, mert új ismeretek stb. Szerintem az építő jellegű változások beleférnek, de ha már azt kérné, hogy mondjak le a... könyvekről (nagyon szeretek olvasni), csak mert felesleges pénzkidobás, akkor egyértelműen nem, mert nem szeret igazán. Ugyanis ha szeretne, nem kérne arra hogy mondjak le egy olyan dologról, ami fontos nekem. Lány vagyok, egyébiránt.
2015. aug. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Kilences vagyok. Kicsit azt hiszem félreértelmeztem a kérdést :'D Mindenesetre, azt hiszem, hogy igen. Bár nem tudom mennyire lenne kifizetődő, mert akkor meg hibáztatná magát, hogy inkább ő mint én.
2015. aug. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!