Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért a nővéreméknek kell...

Miért a nővéreméknek kell meghúzniuk magukat a saját otthonukban?

Figyelt kérdés
Nővéreméknek van két gyerekük. A fiúnak van már barátnője, aki nagyon sokat ott van náluk. A barátnőt sok minden zavarja, pl. hogy nővéremék éjszaka lehúzzák a wc-t, sokáig nézik a tv-t, nem a lány foga alá való ételt főzik, ne járkáljanak amikor a lány pihenni akar, és még nagyon sok minden van... Mit mondjak a nővéremnek szerintetek, hogyan oldja meg ezt a problémát békében, sértődés nélkül?
2015. aug. 9. 20:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Basssza pofán a kis qrvát.
2015. aug. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy...ha ennyire gyökér a csaj akkor fel kell vállalni a konfliktust a fiúval is. Ez egy idióta ha ilyeneken balhézik.
2015. aug. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
89%
Sértődés nélkül???? Sehogy.
2015. aug. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Megmondanám neki, hogy "Ez a mi házunk, mi így élünk. Ha nem tetszik, el lehet menni."


Sértődés nélkül sehogy nem lehet megoldani. De inkább a sértődés, mint ez az állapot.

2015. aug. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen, én is úgy gondolom hogy ez sértődés nélkül nem fog menni.

2015. aug. 9. 20:18
 6/20 anonim ***** válasza:
88%
Sértődés nélkül, talán a fiával kellene megbeszélniük a dolgokat, és a fiú rendezze le a bnőjét, vagy ha a fiúnak ez nem tetszik, akkor költözzenek külön. Már, ha elég idős hozzá a fiú. Ha pedig még tini, vagy fiatal, akkor leülnék mindkettőjükkel és megbeszélném velük a dolgokat. Pl. azért a szülők, a nővéredék is alkalmazkodhatnának vmit, ezt felajánlhatná a megbeszélés alatt gondolok itt mondjuk arra, h halkabban nézem a tévét, ha már tényleg sokáig nézem. Esetleg időnként megkérdezném a lányt is, hogy mit szeretne enni - az utóbbit merő kedvességből, nem hinném, h megalázó lenne -!
2015. aug. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
17 évesek. Nővérem nagyon kedves ember, többször is megkérdezi mit enne a lány, mit főzzön, mivel kedveskedjen neki. De a lánynak nem jó semmi, nagyon válogatós, nem eszik semmilyen pörköltet, főzeléket, levest, csak a rántott hús, meg a pizza, meg a torták jeöönek be neki, minden másra húzza a száját, meg fintorog. Ma pl. az volt a lány baja, hogy mi is ( én, férjem, a szüleink) ott voltunk vendégségben, mert névnapokat tartottuk meg egyben, és a lánynak nagyon kellett már wc-re menni, és hogy mikor megyünk már haza, mert hogy mi zavarjuk.
2015. aug. 9. 20:38
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Értem, így azért már bővebb az infó, akkor szerintem a fiával üljön le beszélni, hogy ez így nem mehet tovább, és vagy megbeszéli ezeket a bnőjével, vagy a bnője költözzön el. Ha ezen is megsértődik a fiú, hát így járt. Majd kiheveri. Meg a nővéred is, de ez így azért már durva.
2015. aug. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
94%
a növéred erre remélem, megkérdezte, hogy ő mikor megy hazs és megkérte, hogy sose jöjjön többet
2015. aug. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiamnak is volt egy ilyen barátnője, szerencsére nem sokáig. Neki velem volt konkrétan baja, de azt nem sikerült kiderítenünk, hogy mi. Nem főzök rosszul, de ő mindenre húzgálta a száját, meg hogy miért hordok miniszoknyát, stb. (39 éves vagyok akkor is, ha a legidősebb gyerekem 20 éves, és elhízott sem vagyok)

Én igyekeztem minden flegmasága ellenére a fiam kedvéért elfogadni, és jó képet vágni, amikor a saját otthonunkban lekezelően bánt velem, aztán az én csendes, szelíd férjem egyik megjegyzése után "helyretette". Fiamnak annyit mondott az apja, hogy azt csinál, amit akar,ott találkoznak, ahol akarnak, de ezt a lányt nem hozhatja haza; a feleségével senki ne beszéljen így. Többet hozzánk nem jött, kis idő után pedig szakítottak.

2015. aug. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!