Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nők nem a férfiaknak akarnak...

Nők nem a férfiaknak akarnak tetszeni?

Figyelt kérdés
2016. máj. 16. 14:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Elsősorban a többi nőnek akarnak tetszeni. Ha a férfiaknak akarnának, akkor nem csinálnának idióta műkörmöket.
2016. máj. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
#2: Meg már-már gusztustalanságba nyúló rajzolt szemöldököket, és hasonlókat.
2016. máj. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elsősorban mindenki magának akar tetszeni, persze azt, hogy mi tetszik neki, nagyban befolyásolja a többi ember véleménye is... és a nőknél ez a többi ember nagyrészt nem a férfiakat takarja sokszor. (A férfiaknál se a nőket egyébként.)
2016. máj. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%

Többnyire magunknak és más nőknek. A férfiaknak való tetszés a legutolsó szempont. Főleg, hogy rengeteg női holmira allergiásak.

Az élénk rúzsokat és szájfényeket a férfiak többsége pl utálja.

"Nagyon szép, nagyon jól áll. Nem akarok piros/ragacsos lenni!"

2016. máj. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Hát ha ez igy van elég gáz!:S
2016. máj. 16. 16:29
 6/20 anonim ***** válasza:
45%
Rosszul gondoljátok. Mindig is a flrfiaknak akartak/akarnak tetszeni. Sem maguknak. A legtöbb nő nincs is megelégedve magával, fogyni szeretne mind, még ha nem is kéne akkor is, és szerintetek a nőknel akarnak fogyni? Ön maguknak sem mert indokolatlanul is fogyni akarnak.
2016. máj. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%
A smink a szexi ruhák, a műköröm, mind a férfiak miatt csinálják, úgy ahogy a férfiak is a nőkért gyurnak, meg parfümözik magukat, meg jó cuccban öltöznek. Most lehet lesz olyan aki ide ír hogy ő nem azért gyúr meg fogy stb.
2016. máj. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

eistein86, az egésszel annyi a probléma, hogy se a férfiak nem szeretik a modell alkatú nőket, se a nők a kigyúrt férfiakat. Persze igen, az egészség szexis, ehhez pedig hozzá tartozik, hogy valaki ne legyen kövér meg az is, hogy legyen rajta némi izom, de mindkét fél mindig a végletekben gondolkodik. Sosem találkoztam olyan férfival akinek tetszett akármelyik modell alkata meg olyan nővel sem, akinek bejön akármelyik profi vagy akár félprofi testépítő formája.


A női divatot dirigáló női divatmagazinokat sem férfiak írják, hidd el. Saját magát szivatja mindkét nem.

2016. máj. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Értem én mire akarsz kijukadni, csak a kérdésen a hangsúly, mit-miért csinálnak mind két nem. Nem arról hogy mind két nemnek mit tetszik a másikon vagy mi nem. Nem kell ezt túl reagálni vagy túl bonyolítani. Egy az biztos, mind két nem, amásik neműnek akar tetszeni.
2016. máj. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Hát a Nőkről inkább szerintem is azt lehet kinézni hogy elsősorban maguknak akarnak tetszeni, meg az hogy kövér, az is viszonyitani a másik nőhöz hogy ő jobb és lefogyott, ezzel is növelve az egóját magának.

Férfi meg azért gyúrja ki magát mert ez az elvárt nők felől, legalább is egy részének biztos, hogy legyen Erős, érezze magát biztonságba mellette,

2016. máj. 16. 19:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!