Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nők nem a férfiaknak akarnak...

Nők nem a férfiaknak akarnak tetszeni?

Figyelt kérdés
2016. máj. 16. 14:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
22%
Ez nem igaz kérdező. Nagyon is oda vannak a nők a férfiakért. Ahogy a férfiak a nőkért. Jobb lenne ha olvasnál valamit erről a témáról. Rosszul gondolod az egészet. Mit gondol miért nem adnak a lányok itt erre választ neked? Mer nem tárnak ki mindent az orrunk elé.
2016. máj. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
A divatbigék egymásért csinálják. Vagyunk azért páran, akik tudjuk, hogy a férfiak rosszul vannak a műkörömtől, a fejtetőig ívelő szemöldöktől, a méter vastag vakolattó, a neonlila rúzstóll; hülyét kapnak az alakunkkal kapcsolatos állandó hisztinktől; és nem értik, hogyan lehetséges ceruzabél vékonyságú tűsarkakon járni. Aki hajlamos a környezete véleményétől függeni, az a felsoroltakat egytől egyig alkalmazni fogja, csak azért, hogy meg ne szólják a többiek. A férfiak pedig sikítva ébrednek, amikor először látják smink nélkül a nőt, és igen ingerültek lesznek, ha a hátukból kell kifeszegetniük a beletört műkörmöket.
2016. máj. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Én tartós boldog párkapcsolatban élek már évek óta, a páromén kívül egy férfi véleménye sem érdekel, a páromnak meg akkor is tetszek, amikor épp kikelek az ágyból pizsamában, kócosan, smink nélkül, meg akkor is, ha ki vagyok öltözve, drága sminkkel és frizurával...


Innentől kezdve hamis az állítás, miszerint a férfiak véleménye miatt csinosítanám magam. Sőt, még random nők véleménye sem érdekel igazán (bár jobban, mint random férfiaké).

Azért teszek fel sminket mert úgy érzem jól magam, úgy vagyok megelégedve a külsőmmel, amikor belenézek a tükörbe. Azért veszek fel egy szép ruhát, mert jó kedvem lesz tőle, ha viselem és jól érzem magam benne egész nap.


Mellette pedig valamilyen szinten persze a közvélemény is érdekel. De csak olyan szinten, hogy lássák az emberek, akikkel napközben találkozok, hogy igényes vagyok, odafigyelek magamra, ezáltal jó benyomást keltsek.

2016. máj. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Egészséges, értelmes nő elsősorban MAGÁNAK akar tetszeni, nem másoknak. Akkor is, ha a pasik ízlésével homlokegyenest ellentétes a stílusa. A lényeg az, hogy az ember a saját bőrében érezze jól magát.


Amúgy ha a pasiknak akarnék tetszeni, akkor ki sem mennék az utcára, mert fujj, a kövér nő ne is kerüljön a szemem elé... a csinos csajszik meg hordanának bugyi nélkül miniszoknyát meg tapadós Mayo Chix haspólót, kb, ha annyira azt nézzük, hogy a férfiaknak mi jön be...

2016. máj. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
eistein86, ne erőlködj, mert hülyeséget beszélsz és már féltucatnyian cáfoltunk meg. Ha a nők a férfiaknak akarnának tetszeni, nem maguknak, akkor már csődbe ment volna az összes műkörmös :D
2016. máj. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Lippóczy Ákos ***** válasza:
100%

A nők egymással rivalizálnak általában külsejükkel! -Ha megfigyeled egy nő tekintetének irányát az utcán, vagy bárhol, nem a másik bikáját stírolják, hanem a másik nőt.

Egyébként már a gusztustalanságig el vannak vastagodva deréktól lefelé a nők legalább fele, olyan combokkal, mint egy víziló, meg hozzá a segg természetesen. Onnan felfelé ok., de lefelé gyalázat! Én egyébként nemes egyszerűséggel vízilovaknak titulálom az ilyeneket!

2016. máj. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Ez egy nagyon jó kérdés. Komolyan. Nőként én is sokszor elgondokodok ezen. Szerintem kicsit fortól is függ. Kezdetben a fiúknak akartam tetszeni, aztán a kinézett srácnak, majd a páromnak, most úgy érzem, egyszerűbb, ha magamnak, mert mindenkinek más tetszik, és az is nagy kérdés: ha a férfiaknak akarunk tetszeni, akkor semmi smink, körömlakk (NEM MŰKÖRÖM, csak szolíd hosszúságú lakkozott), rózsaszín meg virágillat, hanem terep színű tapadós cucc bakanccsal, tetkóval meg rövid hajjal és körömmel??? Ez sem tetszik minden férfinak. Páromnak pl. bejön szerencsére a kevés smink, nem feltűnő lakk, magassarkú (NEM TŰSAROK) és nőies színű ruha, ami megy az alakomhoz. Én ezt próbálom szem előtt tartani. De ez nagyon személy és kor függő. Ahogy előttem is írták már, sokan tényleg csak a másik nővel rivalizálnak, és nem törődnek azzal, tetszik-e az a férfiaknak.
2016. máj. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 meszasa válasza:

Az a szép a sztereotípiákban hogy olyan eccerűek (köszönöm előre is az önjelölt Grétsy professzoroknak a javítást :D. Igen tudom, hogy három c-vel kell írni).


Kik azok a "nők" és kik azok a "férfiak"?


A sztereotípiák alapja, ha ha nagyon nagyon nehezen két esetre rá lehet illeszteni az állítást, akkor az már kőtáblába vésett igazság, és bárki bármit állít is ellene, akkor az eretnek és égjen máglyán az átkozott.


Nos szerintem a "nők" is emberek (a félreértések elkerülése végett én férfi vagyok), és - bár néha nem úgy tűnik - a "férfiak" is emberek.


Szerintem (és a ha jól tudom akkor a jelenlegi pszichológiai nézetek szerint) minden ember egy a gyerekkora óta kialakuló saját entitáshoz szeretne leginkább hasonlítani. A hiba az hogy ez az entitás amorf míg a test nem az, így amennyire tudsz a legközelebb kerül hozzá. Ergo minden ember magának akar tetszeni, és úgy gondolja hogy az ő általa preferált nemnek ez tetszik. És lám az élet csodája, hogy a kiszemelt nemben mindig van olyan példány akinek ez valóban tetszik és első látásra beleszeret az emberbe. Csak van olyan is aki annyira peches, hogy nem találkozik ezzel a példánnyal, de nagyon sok olyan van aki nem veszi észre azt.


A kérdés másik fele is sántít: "férfiaknak tetszeni".

A férfiaknak mi is tetszik? Van akinek bejön a műköröm és az eltúlzott smink, és a rettenetesen kihívó öltözködés. (Pl ha megnézel képeket utcalányokról látsz ilyet, és van kuncsaftjuk bőven.)

De ugye már megint a sztereotípiák...

Nos minden ember azt hiszi, hogy amit ő tud azt mindenki tudja és ami neki tetszik az mindenkinek tetszik, ez a nézet csak tudatosan változtatható.


Ergo a kérdésed lefordítva:


"Minden ember a világon nem neked akar tetszeni?"


A válasz egyszerű (tényleg le tudom írni):


Mindenki magának akar tetszeni, és nem neked.

2016. máj. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 bruta válasza:

szerintem egymásnak mert ha a férfiaknak akarnának tetszeni nem lenne rajtuk vakolat,+méregdrága ruhák.

leginkább ruha nélkül lennének

2016. máj. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Sajnon nagyon elvagytok tévedve gyerekek. Mind egy nem megyek bele meg sértegetni se akarok senki. Útólsóval egyetértek.
2016. máj. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!