Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Belegondoltál már ebbe?

Belegondoltál már ebbe?

Figyelt kérdés
Hogy egyszer "a halál beálltának ideje" a te esetedben is elfog hangozni. Főleg ha kórházban halsz meg.
2016. máj. 18. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Majd a tulvilágon ráérek rajta agyalni
2016. máj. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, én személy szerint kíváncsi vagyok. Vajon milyen a halál?
2016. máj. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A halál nem lehet olyan rossz, nem sok embert halottam panaszkodni utánna
2016. máj. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A halál előtt elbódul az agy, így alakított bennünk a természet azért hogy elviselhető legyen. Utána a nagy semmi, ugyanaz ami a születésed előtt is volt. Vagyis a születésed előtti sok millió évről sem tudsz semmit, ahogy a halálod utániról sem fogsz.

Gőzerővel kutatni kell az élethosszabbítás lehetőségeit, amivel foglalkoznak is a tudósok világszerte. Persze ugyanakkor titkolóznak is, hisz gondot jelentene ha a Földön túl sokan élnének mondjuk 120 évig.

2016. máj. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sokszor es sokat gondolkodtam mar ezen.

Kiskoromban jatszottam azzal, hogy megprobaltam belekepzelni magamat abba, hogy meghalok es nem letezem vagyis a semmi van csak. Addig csinaltam amig nem sikerult atereznem az uresseget egy pici pillanatra, aztan siro gorcsot kaptam.

2016. máj. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezen a mondaton még nem, de azon igen, hogy egyszer meghalok...

érdekel milyen érzés lehet, mi van utána, bizonyos halál esetek is érdekelnek, pl milyen érzés lehet pl a 100.-ról lezuhanni, amikor látod, hogy közeledik a mélység, vajon fáj e a becsapódás pillanata.....

Nem félek a haláltól, de nem is várom azt, majd jön...


23F

2016. máj. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát én azt a mondatot (remélhetőleg) már nem fogom hallani. Ha mégis, akkor maradjon annyi erőm, hogy tudjak jelezni nekik, ne csak a saját képzelgéseimben pánikoljak, miközben a tepsire tesznek, és még elevenen felboncolnak.
2016. máj. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!