Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi tévő lehetek? Vélemények?

Mi tévő lehetek? Vélemények?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, már mögöttem van egy 3 éves kapcsolat. És egyáltalán nem tudom, hogy álljak hozzá. Van egy "fiubaratnak" nevezett barátom, aki iránt, nyilván többet érzek.. zárkózott típus. Bennem mégis 9 hónap alatt megbizik.. amit a csaladja is furcsal. Barátok vagyunk, de relatív, ismerős viszonyba van az exemmel, de ettől függetlenül nem értem néha.. nem beszéltünk a több mint barátságról eddig, hogy o mit érez, tehát barátok vagyunk. Amikor itt van Romániában, találkozunk mindig, gyakran jar haza, ő Magyarorszagon lakik. Es nagyon jokat tudunk beszélgetni, mindig van téma, sokszor mondta mar h ne feljek attol,hogy elveszítem, mert fontos vagyok neki. Egy héten minimum 2x felszokott hívni, akkor is van amikor beszélünk órákat, de amúgy késő estig minden egyes nap beszelunk. Amikor itt volt húsvétkor, miattam eljött buliba.. de nem történt semmi, csak beszelgettunk. Es en tudom, hogy többet érzek iránta, de nem tudom őt hová tenni.. volt egy lány, aki atverte, de miatta majdnem ide költözött, es a tavolsag miatt nem felek, mert ha elköltözött volna Pestrol, ide, akkor ha szeret vaalki az miatt is megteszi.. es mit csinaljak? Mi tévő legyek? Komoly fiú, idősebb mint én, 22 éves, nem volt nagyon baratnoje, ragaszkodó tipus, en meg érettebb vagyok a koromnal, csak nem szerelem téren. Nehez gyermekkorom volt, es muszaj volt hamar felnojjek.. es o is igy volt. Lehet hülyeség, de horoszkópot is olvastam.. es az is csak jókat mond.. nem mellesleg, neha nem tudom miert miket mond, vagy en latok bele tobbet a helyzetbe? Mit jelent az, hogy vakacioban hajnalig fent maradunk beszelgetni? nekem Szol ha baja van.. nekem keri ki a velemenyem barmiben. Biztositott arrol, hogy a volt baratnoje ha szeretne se fog tudni minket szetvalasztani.. ossze zavar, szerelmes dalokat kuld, es "egyutt" hallgatjuk oket. Felek:( de tanacstalan vagyok. De kivancsi lennek a velemenyetekre. Fiuk? Ilyesmit tesztek a lany haverotokert? Orulnek , ha lenne valami belole.. tenyleg nem szeretnek kritikat kapni , mivel nem ismertek, es igen, nem nagy a kor kulonbseg! :)

2016. máj. 23. 20:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Hrorszkopot ne olvass mert butasag az egesz ezoterias maszlag.


Egyebkent az egyetlen tanacsom az, hogy ulj le vele es tisztazd az erzeseidet iranta. Elobb-utobb muszaj lesz.

2016. máj. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!