Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit csinálnátok ha ilyen...

Ti mit csinálnátok ha ilyen ember lenne a főbérlőtök?

Figyelt kérdés
Addig volt kedves míg be nem költöztünk.Olcsó ház,3 gyerekkel nem tudunk elmenni.Egész nap üvöltözik,csúnyán beszél,róllunk.Fax..opók vagyunk,q.vák stb.Semmit nem mond nem kér,hanem az ajtajában üvöltözik hogy ezek a fax..opók nem képesek erre vagy arra.szépen tartjuk a házat-udvart,egy szavuk sem lehetne.De nem is ezért csinálja,hanem szerintem elme beteg.Az egész házban rossz a villany kábel,3 dolog lehet csak bedugva.És néha levágja az áramot,erre azt üvöltözte hogy ne dugjunk be annyi mindent.És nem csinálják meg,tőllünk várják,mert ránk fogta hogy mi rontottuk el.Az egész házban kellene cserélni a kábeleket,3 hónapja lakunk itt.Semmit nem lehet bedugni,3 dolgon kívül.Nem köszön,egyszer véletlen benéztem az ajtón mert nyitva van mindig nála,és nagyon csúnyákat mindott rólam hogy én miért néztem be.A férjétől béreljük a lakást és arra kér minket hogy nézzük el ezt mert ő nem tehet róla hogy ilyen.Ne m lehet hozzá szólni,mert akkor üvölt,ő mindent leszar,lenéz minket,sőt kutyának néz minket,átkozódik is hogy akadjon valami a torkunkon és magyar ember.Semmit de semmi rosszat nem tettünk neki,de mondom ez biztos elme beteg csak nem tudom mit tegyek,mert több mint 1 év alatt találtuk ezt az albérletet senki nem akart minket befogadni a gyerekek miatt.
2016. máj. 24. 10:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok mindent lehet csinálni, sőt szerintem csak egyet: el kell menni. Kell keresni másik albérletet.

Tudom ,nem egyszerű, mi is gyerekkel vagyunk albértletben, de iylen helyen én nem laknék.

2016. máj. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem maradnék ott. Már a gyerekek érdekében sem.
2016. máj. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én majdnem betakartam egyszer a főbérlőmet a rohadt mocskos k_rva anyjáét neki. Soha többé albérlet. Ki kell költözni, mert a többség paraszt. Megy ki a pénz a nagy büdös semmire, egy olyan lakásra ami soha nem lesz a tietek!
2016. máj. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!