Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek melyik a legrossza...

Szerintetek melyik a legrosszabb emberi tulajdonság a felsoroltak közül: irigység, kapzsiság, rasszizmus?

Figyelt kérdés
Ember, tulajdonság, irigy, pénzsóvár

2016. máj. 24. 20:54
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek!
2016. máj. 25. 07:40
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Én a három közül a kapzsiságot mondanám... illetve kérdés, hogy a rasszizmus alatt mit értünk. Van a buta ember rasszizmusa, aki mindenkit utál, aki nem rá hasonlít, na az egy fokkal sztem még rosszabb, mint a kapzsiság, mert alap nélkül gyűlölködik. De ha vki személyes tapasztalatok miatt rasszista egy bizonyos etnikummal szemben, az sztem természetes.


Az irigység magában természetes dolog sztem, nincs baj vele, csak akkor, ha azt eredményezi, hogy vki megrágalmazza irigység miatt a másikat, vagy még durvább dolgokat tesz vele.

2016. máj. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
42%
RASSZIZMUS!
2016. jún. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
A kapzsiság.
2016. jún. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Szerintem a sorrend (a legrosszabb az első):


1. rasszizmus

2. irigység

3. kapzsiság


Azért a rasszizmus a legrosszabb, mert sokszor akik rasszisták, értelmesen meg sem tudják indokolni, mi a bajuk. Aki irigy, az egy konkrét, alátámasztott esetre az.

2016. jún. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
Az elso ketto egyforman rossz! Az utobbival nincs semmi gond! A vilagon minden ember elonybe reszesiti a sajatjait a "massaggal" szemben! A gond inkabb azokkal a politikus bunozokkel van akik a termeszet torvenyeit koveto normal hozzaallast bunnek akarjak beallitani! Amugy nem erdekes hogy a feherellenes rasszizmus soha sem jelent gondot az antirasszista antifa aktivistak szamara? Az antirasszista mozgalom egyik jelszava maga is rasszista "good night white pride" nevu szovegaz ami az europid nagyrassz ellenesseget szimbolizalja!
2016. júl. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nem rasszizmus, marxizmus.
2021. okt. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a hasznos választ!


A 16-os válasz nagyon találó! Persze, hogy mindenki a saját fajtáját részesíti előnyben. :)

2021. okt. 27. 12:31
 19/20 anonim ***** válasza:

Elsőre a 3assal ertek egyet


Aztán a kapzsiság ,nézd viktorékat,semmi sem elég


Irigykedni lehet jó szándékkal is,ami nem baj de ha rosszal tesszük az általában utálattal is jár


Rasszizmus nem “rossz” hisz legtöbbünk a saját rasszát részesiti előnyben

De itt is mint irigykedni,lehet rosszan is ami nem helyes

2023. jan. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2023. jan. 15. 22:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!