Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg ez a két legrosszabb...

Tényleg ez a két legrosszabb tulajdonság egy férfinél?

Figyelt kérdés

1. önállótlan, anyukájával lakik


2. határozatlan, férfiatlan


Tehát szinte bármilyen rossz tulajdonsággal rendelkező pasi előbb fog barátnőt találni, mint aki ilyen tulajdonságokkal rendelkezik.


Azaz lehet valaki hazug, bunkó, buta akkor is előbb fog találni barátnőt, mint egy határozatlan, önállótlan, férfiatlan, de okos kedves, megértő férfi.


2015. máj. 7. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, ezt valóban jól látod.
2015. máj. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem azért ezek rosszabb tulajdonságok: tiszteletlen, egoista, önző, képes megcsalni a hátam mögött, csak azért kellenék neki, hogy főzzek-mossak és takarítsak rá - meg hogy kielégítsem szexuális vágyait , tehát nem vesz emberszámba, hazug.


De még szerencse, hogy vannak kivétlek, rendes férfiak is. :)

2015. máj. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem, a legrosszabb az, ha csúnya vagy. Akkor aztán végképp 0 esélyed van.
2015. máj. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy azért önállótlan mert a családi fészekben lakik sokan anyagilag nem tehetik meg,és inkább otthon laknak mint egy putri albérletben ami feleslegesen viszi a pénzt.Határozatlanság valóban rossz tulajdonság,a legtöbb nőtt el is taszít.De aki hazug, bunkó, buta palikra bukik az olyan csaj is.
2015. máj. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3. Most csak belső tulajdonságokra gondolok.
2015. máj. 7. 22:09
 6/7 anonim ***** válasza:

Hogy valaki az anyukájával lakik-e azért az sok mindentől függ. Pl. ha még tanul, esetleg épp hogy elkezdett dolgozni, vagy anyukája beteg, idős, akkor természetes.


Megmondom őszintén, nekem tényleg nem jöttek be soha az önállótlan, határozatlan férfiak. De a hazugok és buták sem. Egyébként szerintem hazug, bunkó párt senki nem szeretne, csak ezek az emberek az elején azért nem ilyennek mutatják magukat.

2015. máj. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jól gondolod. Egyenként is kizáró ok, de ha mindkettő egyszerre van, az katasztrófa.
2015. máj. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!