Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért a határozatlanság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a határozatlanság, férfiatlanság a legrosszabb tulajdonság egy férfin?

Figyelt kérdés

Rám azt mondják az emberek a nők is, hogy egy kedves, okos, értelmes, humoros, őszinte pasi vagyok, de 28 éves vagyok és eddig csak egy 2 hónapos kapcsolatom volt. Valóban nem vagyok az a tipikus férfi, nem vagyok határozott az is igaz, szóval csak emiatt lehet a kudarcok sora.

A haverom viszont egy beképzett, buta, bunkó, csalja a nőket, hazug stb. Ezeket nem én mondom, részét ő is bevallja, meg nőktől más emberektől is visszahallottam ezeket a tulajdonságokat, mégis sikere van a nőknél, ugye míg nekem szinte nem volt kapcsolatom, neki sok volt, sikerei vannak a nőknél, hosszabb kapcsolatai is voltak, pedig külsőben egyformák vagyunk, sőt anyagilag rosszabb helyzetbe van. Most ez vagy véletlen csak vagy ezek a tulajdonságok a legrosszabbak egy férfin


2015. máj. 19. 15:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
54%

Azert mert hiaba tagadjak a nok igenis szukseg van egy eros dominans ferfira akivel zoldagra lehet verodni de ha en nem tudok donteni o a kezebe veszi a gyeplot. Minden no egy eros tamaszt akar maga melle. Nem mindegy hogy ha megbotlok egy kofalba vagy egy szal spagettibe tudok kapaszkodni.

18/L

2015. máj. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Igen, sokat jelent a kisugárzás. Ha bunkónak nem is, de dominánsnak megéri lenni.
2015. máj. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
1. Itt most nem az a kérdés, hogy szükség van-e egy domináns, határozott férfira, mert az teljesen érthető, hogy kell egy határozott férfi, hanem az a kérdés hogy inkább szükség van egy olyan férfira mint a barátom, mint egy olyanra, aki határozatlan.
2015. máj. 19. 15:43
 4/21 anonim ***** válasza:
86%

Azok a csajok, akiket a beképzelt, buta, bunkó haverod vonz, valószínűleg nem kellenének neked, ha tényleg olyan vagy, amilyennek leírtad magad.

Hogy a kérdésedre is válaszoljak: számomra mindkettőtök rossz tulajdonságai elfogadhatatlanok. Egyikőtöket sem tudnám tisztelni. De egyébként, ha megnézed nyelvtanilag: ha egy férfi férfiatlan, akkor mi marad? Semmi.

Amúgy meg, madarat tolláról, embert barátjáról.

27N

2015. máj. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Utolsó teljesen jót írt! A két véglet vagytok a haveroddal... Egyik sem lenne nyerő!
2015. máj. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 B.I.G ***** válasza:
0%

gonodolom azért túloztál egy kicsit.Mert egy kőbunkó nem kell egy npőnek sem csak akit kei kell tartani de a kitarott nőknek hál istennem megvannak a kitartóik tartsák is meg egymásnak magukat.TE meg az utolsó kommentelő neked sem a donináns nem kell sem a mulya akköor neked mi kell tudom már lezbukus vagy nemXD oylat írtál ide saját magad diplomája neked nem klell férfi akkro bocs de én azokat is így hívom b/zi vagy.A válasz meg a következő.Igen az én tapasztalataim is azt mutatják hogy egy NŐ-nek szükségük van egy karakánabb férfire persze nem arra hogy dirigáljon,pont úgy ahogy előttem a kedves kommentelő megfogalmazta ha éles a helyzet kezébe veszi a dolgokat.

Na akinek ninbcs szüksége ilynpalira az már nem nő hanem valami génhibász széklet.Annyira elkorcsosultunk ezzel a esélykiegyelítettswéggel már mondom a nők 30% a biztos vbagyok benne hogy a saját nemét szeretei a másik 30% ki van tartva hál istennek akkor mi marad 40% akinek jó esélyel 20 felett már meg van a párjuk szóval sajnálom a mostani srácokat

2015. máj. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 B.I.G ***** válasza:
0%
na még egy b/za nő.Figyeljetek már.Az egyik srác a tipikus kaszanova,a mási kmeg az a mulya f/sz aki kinyalja a segged csak ez a kettő van ha nem kell egyik sem akkor mi vagy te is?várj segítek:Leszbikus
2015. máj. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
62%
Utolsó előtti! Előbb tanulj meg helyesen írni, ha azt szeretnéd, hogy komolyan vegyelek :) Nem mellesleg igen nagy butaságot írtatok az utolsóval, mivel nem csak két féle személyiség létezik! A határozottság nem egyenlő a bunkósággal! Mellesleg még leszbikus sem vagyok, hanem 8 éve házas... Persze egyszerűbb hisztiznetek, mint hogy valamiben változtassatok,hogy legyen barátnőtö!! :)
2015. máj. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Ha egy férfi nem határozott, mégis milyen jövőképe van? Mit vár egy kapcsolattól? Lehet a haverja akármilyen bunkó, ha van jövőképe, tervei és tényleg megszeret valakit akkor vele telán nem lesz az. A leírásod alapján valóban egyikőtök se nyerő, de én sem választanám a határozatlant. A 4-es egyébként jól összefoglalta.

42/N

2015. máj. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Nekem is fontos, hogy azért egy férfi valamennyire férfias, határozott, talpraesett legyen. Fiatalabb koromban próbáltam határozatlannal kialakítani kapcsolatot, de kb. olyan volt, mint a kihűlt, sótlan, ízetlen leves. Lehet, hogy egészséges, tápláló, de akkor sem ízlik.

Egyébként a barátod meg a másik véglet: lehet, hogy vonzó a határozottsága, de mellette hazug, bunkó, hűtlen, hosszú távon semmire nem jó, nem lehet vele közös jövőt építeni.

36/N

2015. máj. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!