Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek az normális ha...

Szerintetek az normális ha nem keresem a fárasztó, kellemetlen barátot, havert? Többit lásd alább.

Figyelt kérdés
Van olyan ismerősöm csak én írok neki, csak én hívom. Ha hívom mindig belenevet a telefonba, nagyon fárasztó. Szerintetek az rendben van ha az ilyen embert kerülöm inkább? Pontosan két emberről van szó, de elmegyünk valahova akkor is fárasztóak, beszólogatnak, olyan dolgok miatt ami szerintem nem is lényeges... Ezeket az embereket nem is keresem többet, ez így rendben van szerintetek? Nekem kellemetlen, nekem kínos emberek...
2016. máj. 25. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, miért nevezed barátnak.
2016. máj. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kérlek szépen fejtsd ki.
2016. máj. 25. 19:40
 3/7 anonim ***** válasza:

Az mit takar pontosan,hogy belenevet a telefonba?

Amúgy igen,ha lehúznak energetikailag,akkor kerüld őket.

2016. máj. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen, lehúznak energetikailag, állandóan kritizálnak, beszólogatnak, jobb nélkülük. Elmegyek az edzőterembe ott van kivel beszélgetni, és jobban is érzem magam.


Csak nem tudom ez szemétség e tőlem.


Egyébként akikről beszélek nem is olyan okos emberek, inkább csak a kritika, vagy hallgatnak, az legalább jobb.

2016. máj. 25. 19:43
 5/7 A kérdező kommentje:
Leginkább azt tenném hogy nem írok nekik, nem hívom őket.
2016. máj. 25. 19:44
 6/7 anonim ***** válasza:

"Kérlek szépen fejtsd ki."


- Mit? Leírsz két negatív jelzőt. Majd leírod, hogy "barát". Utána még több sorban kifejted, milyen borzasztó ember. Ő mitől a barátod? Barátkozni lelki társakkal szoktunk.

2016. máj. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, nálad a pont.


Ezek az emberek a lelki társ ellentetjei.

2016. máj. 25. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!