Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az este óta folyamatosan...

Az este óta folyamatosan ficánkol a kis pocaklakó. Hajnalban fel kellett kellnem annyira, és most is. Idegsítő, fárasztó érzés. Ez normális 26 hetesen? Vagy baj van?

Figyelt kérdés
2010. jan. 21. 12:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

idegesítő? fárasztó? fel kellett kelned? szörnyű....:)

bocs, de ha megszületik majd mi lesz veled? Remélem hogy csak a megfogalmazás volt ilyen fura és igazából nem idegesít hogy mocorog a gyereked.....

2010. jan. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez durva.

Szegény babód,csak jól érzi magát a pocakodban.

De ha most idegesítő,fárasztó,akkor készülj,mert lesz még ennél cifrább is.


5 hós kislány anyukája

2010. jan. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Örülj, hogy mozog, mert így biztos lehetsz bene, hogy életben van és jól van.


És annak is örülj, hogy még odabent van: nem pisil be, nem kakil be, nem sír, lehet mellette szeretkezni akármikor, el lehet vele menni akárhová, nem akar az éjszaka kellős közepén szopizni stb. Lesz majd ennél cifrább is. :-)


28h km

2010. jan. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy rossz a fogalmazás, de őszinte. Valami bent mintha nem volna redben... eddig még ilyen hosszú időn keresztül nem éreztem ennyire intenziven. Első, és nagyon várt baba. Nyugtalan vagyok: az este 6 óta, folyamatosan, nem sok?
2010. jan. 21. 12:29
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg ennyire aggódsz, akkor hívd fel az orvosodat. Komolyan.


Amúgy bajt az szokott jelenteni, ha a baba tevékenysége csökken vagy megszűnik.

2010. jan. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én tegnap azért aggódtam mert meg se nyikkant órákon át,előző nap meg tiszta aktiv volt.Éjfélre beindult az én babám is,de én boldog lettem ettől,mert már idegesitett ez a csend.Lehet holnap pihizni fog a Te babád is,Nincs semmi baja ne aggódj emiatt.23hetes km.
2010. jan. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig élveztem, ha mozgott. Szerintem is kérj időpontot. vagy menj el a dokihoz. Ha telefonon nyugtatna meg, az úgysem lenne elég.
2010. jan. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Valóban tud fárasztó lenni, de nincs vele baj. Most épp aktívabb a csöppség.

Volt a fiammal álmatlan éjszakám, mert este 8tól ficánkolt, rugkapált, apát is megrugdosta, 36hetesen. Na akkor már nagyon tud fájni is:)

idekint sem piskóta a gyerkőc.

Neki most ez jó, lehet holnaptól napokig alig fog mocorogni, alszik egy jót:) te meg a hajad téped, miért nem mozog.

2010. jan. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
mi első várandosak bizony megijedünk ezektöl a dolgoktol hisz ismeretlen ez az egész és félünk attol hogy baja van a babának ha nem viselkedik ahogyan szokott. bizony pár napja én is megilyedttem mert nem volt tul aktiv de ma hajnalban 5 órátol 6 óráig majdnem kirugdosta magát a pocakombol aztán aludtt picit és fojtatta és ez fantasztikus volt lehet hogy néha fáj vagy kellemetlen de én csak nevetek mert tudom hogy jolvan!!! 33hetes:)
2010. jan. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves válaszokat. Bejelentkeztem 4 D ultrahangra, Ha minden rendben dokihoz 2 hét múlva megyek. 2 óra múlva már többet tudok.
2010. jan. 21. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!