Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szídják ennyien a mai...

Miért szídják ennyien a mai fiatal fiúkat?

Figyelt kérdés
Mióta lett divat ez a "páwázás"?
2016. máj. 25. 19:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mert ettől érzik magukat férfiasabbnak.
2016. máj. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
21%
Mert egyre inkább férfiatlanok (tisztelet persze a kivételnek)
2016. máj. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Sunshinedoll ***** válasza:
59%
Mert a társadalom a férfiasságot tartja az egyetlen elfogadható iránynak (éppen ezért utálják a nőket is), így ha egy férfi nem "kifejezetten" mutatja a társadalom szerinti viselkedési formákat, akkor az már sz-r. Mert ugye, a férfiasság az egyetlen ezen a világon, ami minimális emberi tiszteletet érdemel, semmi más. lol
2016. máj. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%

Mert nevetségesen néznek ki és viselkednek. Hisztis kényes kis primadonnák és mivel mind ugyanúgy néznek ki ezért megilleti őket egy gúnynév ami csoportba foglalja a jelenséget amit képviselnek.


Amúgy a páwázást egy bizonyos csoport kezdte el magára használni ami aztán átragadt az őket majmoló szerencsétlenekre is.

2016. máj. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
56%
Kedves harmadik sajnos butaságot beszélsz. Nem utálja a nőket senki csak bebeszéled magadnak és azért csinálnak nevetség tárgyát a fiatal fiúcskákból mert nevetségesek. Egy férfinak legyen tartása, legyen fegyelmezett és ne a tükör előtt billegve töltse az ideje nagy részét.
2016. máj. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
Nem férfiatlanok, maga az életmentalitásuk rossz.
2016. máj. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én már belefáradtam, hogy mindenki csak a másikat szapulja, ahelyett, hogy élnék az életüket. Régebben próbáltam megmagyarázni másoknak, hogy bárki csinálhat bármit, amivel nem bánt másokat, de a szavaim, mint a falra hányt borsó...
2016. máj. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Attól még hogy nem ver agyon az utcán valaki káros lehet az életedre.... Látom magam körül a velem egykorú vagy kicsivel fiatalabb, az iskolát éppen befejező embereken, hogy semmi céljuk, semmi munkamoráljuk nincsen. Csak azt várják, hogy annyi dellájuk lesz mint a celebeknek, de persze a munka büdös mindnek. Mondja már meg nekem valaki, hogyan lehet ilyen felfogású emberekre építeni egy gazdaságot? Ha indítasz egy vállalkozást pár év múlva akkor majd a 40-50 éves embereket fogod alkalmazni, mert a fiatalok nem bírják a napi 8óra munkavégzést?
2016. máj. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mindenki úgy beszél ezekről az "ecsetfejű" srácokról, mint akik tudatosan választották a férfiasságot nélkülöző életmódot. Az esetleg senkinek nem jut eszébe, hogy egy "páwa", ahogy ti fogalmaztok, azért nem néz ki férfiasnak, mert rossz géneket örökölt. Senki nem tehet a vékony testalkatáról és 165-170 centis magasságáról. Én is próbálok minél elegánsabban öltözni és viselkedni, de mivel csak 170 vagyok genetikailag örökölt elég vékony testalkattal, sokszor én is megkapom ezt a metroszex/nyikhaj/selyemfiú jelzőt. Fel kéne végre fogni, hogy nem mindenki nézhet ki úgy, mint Hugh Jackman és el kéne fogadni végre az embertársainkat, elfogadva azt, hogy mindenki másnak született!!!
2016. máj. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Hagyjad már a gyenge dumát. 4 éve alig 178 körüli magasságommal voltam vagy 56 kiló. Ma bőven 75 fölött vagyok. Edzettem ettem normálisan, dolgoztam folyamatosan.

Nem kell a génekre fogni mindent.

2016. máj. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!