Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem idegesítenek a mai...

Csak engem idegesítenek a mai 10-14,16 körüli emberek?

Figyelt kérdés
Mármint ne értsetek félre, én is 14 éves vagyok de úgy látom mintha az összes többi felettem lévő generációnak lett volna valamilyen apró pozitívuma, de a mostaninak semmi nincs, még "lázadni" se tudnak rendesen, csak szelfibottal fényképezgetik magukat meg keménykednek. (+ úgy vettem észre hogy veszprém megyében vannak a legtöbben) (helyesírási hibákért sorry, de éjfél van..)

2016. ápr. 23. 23:41
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Szerintem igazából ez a dolog csak 2010 után indúlt meg komolyabb mértékben amúgy.
2016. ápr. 23. 23:43
 2/31 anonim ***** válasza:
74%

Engem az idegesít, aki a helyesírási hibáit az időre fogja. (???)


Ha álmika vagy, akkor ágyikó, és majd reggel tedd ki a kérdést. Ne kómásan hányj ide valamit.

2016. ápr. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
80%
8 évesen ennyire figyelted a trendeket?
2016. ápr. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Aha, szerintem téged is felidegelne ha csak azért szólnak le az utcán mert nincs páwa hajad.
2016. ápr. 23. 23:47
 5/31 anonim ***** válasza:
86%

Érdekes helyen lakhatsz. Soha nem voltam menő, és soha nem szólt be senki.


Inkább azt vettem észre, hogy mindig is voltak kívülállók, de manapság elvárják a csodálatot és/vagy a sajnálatot.

2016. ápr. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
De még a felnöttek is mikor suliba megyek, csak azért kezdenek el piszkálódni velem hogy hogy lehet egy fiúnak 10 centinél hosszabb haja, mert már megszokták az ecsetet azt meg elfelejtik hogy az nekik az ő fiatalkorukba mi volt... Tudom nem nagy dolog de rettentő idegesítő tud 10 ilyen lenni naponta.
2016. ápr. 23. 23:55
 7/31 anonim ***** válasza:
79%

Érdekes, én Veszprémben lakom de nem tűnt fel, hogy olyan húde katasztrófa lenne a helyzet. Engem meg az idegesít hogy te vagy a milliomodik kistini aki valamiért nagyon lenézi a saját korosztályát és feljebb valónak hiszi magát. Az előző generációnak az apró pozitívuma, hogy tudtak lázadni, vagy mi itt az összefüggés? Folyton ez megy, jaj milyen rossz az én generációm, bezzed az előzőek mennyivel jobbak voltak... Lelövöm a poént, nem voltak.

Meg ha a suliba menet a felnőttek szólnak a hajad miatt akkor miért a 10-16 évesekből van eleged? Nem hiszem hogy naponta 10-en beszólnának a hajad miatt, azért enyhe túlzás itt a hattyúhalál. Elég elcseszett hajad lehet ha mindenki neked szólogat be miatta.

2016. ápr. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Hát én úgy tudom a régi fiatalok a háborúk(hippik) vagy hatalom(punkok) ellen lázadtak, nem pedig hátraestek miközben a telisminkelt arcukat sminkelték hogy kitehessenek faceszarra egy képet egy idézettel, amúgy azt mondtam Veszprém megye, nem város.
2016. ápr. 24. 00:08
 9/31 anonim ***** válasza:
42%
egy féreg vagy, az a te bajod
2016. ápr. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
50%
De amúgy ez teljesen így van. Főleg Pesten. Nincs ecset hajad? Nem számítasz embernek. Lányként nincs kinn a melled? Szűzr***nc vagy. Vagy ha esetleg nincs Nike, Adidas cipőd és tömegruhád, akkor egy szerencsétlen csöves nyomorultnak számítasz... Szerintem nem kell foglalkozni az ilyen idiótákkal, mert buták mint a segg, és csak ahhoz értenek, hogy egymást másolják, semmi egyéni nincs bennük. Sokan meg csak azért olyanok, hogy elfogadják őket és ne utálják ki a "felsőbbrendűek"... Nem tudom mi lesz ezekből ha felnőnek...
2016. ápr. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!