Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vita esetén miért támadja az...

Vita esetén miért támadja az egyik ismerősöm a hovatartozásom és a kapcsolataim?

Figyelt kérdés

Akárhányszor vitára kerül sor egy ismerősömmel állandóan a hovatartozásommal és az ismertségi viszonyaimat támadja, ha a vitában szorult helyzetben van.


Sose értettem, hogy miért kell ezt állandóan csinálnia. Ha én szorult helyzetben vagyok, akkor sosem jövök azzal, hogy ő hova valósi és kik az ismerősei.


Kérdeztem is már tőle, de nem válaszolt, hogy miért mindig olyan maliciózus és tisztességtelen a vitákban.



2016. máj. 27. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:

ha vmilyen kisebbseghez tartozol es ugy tamad a hovatartozasoddal akkor eleg gyoker ez az ismeros. Kategorizal.

En meggondolnam h akarok e egy ilyen emberrel olyan kozeli ismeretseget, h abba beleferjenek a vitas helyzetek. Max egy szia-szia viszony, az eleg is lenne egy ilyennel.

2016. máj. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért vitatkozol vele? Egyáltalán miért állsz vele szoba?
2016. máj. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A lakhely alapján ítél el, nem nemzetiség alapján.


Döntően Ő a kezdeményezője a vitának, én sose akartam vele elkezdeni vitatkozni.

2016. máj. 27. 16:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Szard le, nem érdemes ilyen hülyékkel kezdeni.
2016. máj. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Alapszabály az idiótáknak az hogyha érvelni nem tudsz akkor kezd el a másikat szidni. Erre a többi idióta pozitívan reagál és a normálisakat kilökhetik az önbizalomból anélkül hogy gondolkozniuk kéne.
2016. máj. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!