Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tegnap este ököllel bevertem...

Tegnap este ököllel bevertem a laptopom kijelzőjét, amikor a barátommal honfoglalóztam és vesztésre álltam, mert már a sokadik tippelős kérdésre ő adott helyes választ. Ez normálisnak mondható vagy valami bajom van?

Figyelt kérdés
Utálok veszíteni és zavart, hogy a legjobb barátom okosabb, mint én. Egyébként 70 ezer forintba került a javítás.
2016. máj. 27. 21:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nem teljesen normális, főleg ilyen miatt, ahol nem is pénzben játszottatok vagy nem volt különösebb tétje
2016. máj. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Tegnap óta meg is javították vagy egyáltalán meg tudták vizsgálni? Hol van ez a szaküzlet, ahol varázspálcával dolgoznak?:D
2016. máj. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2016. máj. 27. 21:48
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Hülye vagy fiam! :D Mindenki a saját kárán tanul.
2016. máj. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Jól lehúztak. A feleségemnek is betört a laptop kijelzője. 40 ezerért akarták kicserélni. Ebay-ről rendeltem eredeti LG kijelzőt (nem Kína, hanem Anglia), postaköltséggel 18 ezerből kijött. Ingyen pedig én is bele tudom tenni :)
2016. máj. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tudom hogy lehúztak és azt is hogy olcsón kijöhettem volna ebay el belőle, viszont kellett a gép, nem tudom nélkülözni mert kell a munkámhoz!!!!
2016. máj. 27. 22:03
 7/10 anonim válasza:
49%
hat ocsem te hulye vagy nem normalis, nekem is van laptopom ugy vigyazok ra mint a szemem fenyere mondjuk en meg is dolgoztam erte hogy legyen, telomra is en mindenre vigyazok meg is bolondulnek ha ez tortenne a gepemel vagy telomal, menj orvoshoz sztem beteg vagy!
2016. máj. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha egyszer történt csak akkor nincs bajod szerintem ,csak elragadtak az indulatok. Egyszer én a honfoglalò -ideg miatt az ûjjam törtem el Ma már csak röhögök rajta hogy beleéltem magam :) A géped helyett valami mást kellett volna de nagyon nem sajnállak. Én alapbol meg sem engedhetném magamnak ezt anyagilag .
2016. máj. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Laptopszaki jó, én is náluk jártam a héten, csak nekem az üdítő ömlött bele :D
2016. máj. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
34%
Nem, ez a legkevésbé sem normális. Ez a frusztráció annak a jele, hogy senki nem tanított meg téged arra, hogy olykor veszít (inkább tanul) is az ember, ami nem szégyen. Általában (úgy az esetek erősen döntő többségében) azok az emberek válnak ilyenné, akiket elkényeztettek gyerekkorukban, ritkán, vagy soha nem kaptak nemleges választ, elutasítást, ugyanakkor kettőt pislogtak, ha akartak valamit és azonnal megkapták. Hogy ez rád is igaz-e, nem tudom, de nem is nekem kell kiderítenem. Becsülendő, hogy felismerted; valami nem oké. Én pszichológussal beszélnék a helyedben.
2016. dec. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!