Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nen köszönnek vissza a...

Miért nen köszönnek vissza a velem egykorú fiúk?

Figyelt kérdés
Mindig amikor elmegyek egy velem egykorú fiú mellett én hangosan köszönök neki de nem köszön vissza.

#köszönés #velem egykorú fiúk
2016. máj. 27. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindenki más. Kérdezd meg minden személytől.

Én visszaköszönnék.

2016. máj. 28. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Most városban sétálva bárki rámköszön, meglepődöm. Egyszerűen nem szokás, alapból olyan helyen se, ahol sokan vannak mint pl egy bevásárlóközpon. Egyúttal mindenkinek lehetne köszönni.

Valószínű visszaköszönnek, de lehet néhány másodperces reakcióidővel :D

Szituációfüggő, ahogy sok más is. Kicsit részletesebben is leírhatnád, egy konkrét esettel is szituálva.

Esetleg tetszel nekik hirtelen zavarba jönnek, mire észbe kapnak ott se vagy :D

2016. máj. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha előnytelen külsejű vagy akkor nem vesznek komolyan, ha pedig tuti csaj vagy, akkor meg lehet félénkek.
2016. máj. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert most komolyan, egy full idegen random embernek ki köszönget/köszön vissza? Van jobb dolguk is, valószínűleg egy részük hülyének is nézxD
2016. jún. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én csak simerősnek köszönök vissza, idegennél azt gondolom nem nekem köszön, de van hogy távoli ismerősnek se mert mire feldolgozza az agyam a "ki a franc ez?" kérdést már hallótávon kívül van.
2016. jún. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!