Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek rossz ember vagyok?

Szerintetek rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés

Mindent sajnálok, és mindent csak magamnak akarok, ami jó. Nagyon önző vagyok, nem érdekel egyáltalán a másik, csak az a fontos, hogy nekem jó legyen. Nem veszem figyelembe mások érzéseit, csak a sajátommal foglalkozom és elvárom, hogy rám figyeljenek. Illetve a pokolba kívánom azt a személyt, akiről úgy gondolom, hogy neki jobb mint nekem és hajlamos vagyok emiatt gyűlölni is az illetőt és elhordani mindennek.

Ezek után bárki is mondaná, hogy jó ember vagyok? Egyszerűen nincs bennem semmi jó.

És még csak kedves sem vagyok, még csak nem mosolygok soha senkire. Nem jópofizom senkivel. Mindenkiről csak a rosszat feltételezem, mindenben csak a rosszat látom. És még csak boldog sem vagyok egyáltalán. Mindenkit csak lehordok.



2016. máj. 18. 21:23
 1/10 anonim ***** válasza:
4%
Nincs ezzel baj.
2016. máj. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Inkább szomorú
2016. máj. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem rossz vagy hanem gyava. A magyarazatot nem irom le mert ugyesem erdekel, a lenyeg hogy a gyavasagon lehet valtoztatni.
2016. máj. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ártány, maga az? [link]
2016. máj. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
de viszont ha valaki ezek miatt megsértődik rám akkor rosszul érzem magam és igyekszem helyre hozni. Bocsánatot is kérek. Viszont utána ismét elkövetem ezeket és minden folytatódik, hogy megsértem, bocsánatot kérek, másnap megint ugyanaz.
2016. máj. 18. 21:55
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon nem szimpatikusak az ilyen emberek. Sajnos nagyon sok ilyet ismerek, szóval legalább vigasz, hogy nem vagy egyedül.

Amugy ha beismered a hibáid, miért nem változtatsz rajta? Biztos boldogabb lennél és az emberek is pozitívabban viselkednének veled.

2016. máj. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mert be vagyok savanyodva, nincsenek barátaim, egésznap otthon ülök. Semmi sem sikerül. Egyik munka sem jön be, mindig felmondok, vagy el sem kezdem. Ebben a városban sem érzem jól magam, mert nincs itt semmi sem senki. Csak a családom. Rokonok meg ebben a városban nincsenek is, csak mi vagyunk itt, mindenki más máshol van. Bár a rokonokkal sem vagyok jóban, pl unokatesóimmal örökre összevesztem, még az esküvőjükön sem akarnak látni. De ők amúgy undoritóak is. Hányingerem van tőlük.
2016. máj. 18. 22:09
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd a hatad mogott ezt az egesz sz@r eletet, csaladot es egy masik tavoli varosban kezdj uj eletet es tudatosan alakitsd ki a barati korodet, hogy csak olyanok szerepeljenek az eletedben akiket tudsz szeretni, megbecsulni.


Az mar elorelepes ha tisztaban vagy a hibaiddal. Valtoztass rajtuk.

2016. máj. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

mondjuk úgy, hogy magadnak való vagy :)

csak a te jó léted érdekel, nagyon negatívan látod a dolgokat...

a te életed, a te boldogságod, ha neked így jó akkor élj így...de mint írtad nem vagy boldog...akkor lehet változtatni kéne!

Önző és irigy vagy, ezek rossz tulajdonságok, de nem ettől lesz valaki rossz ember...


Én nem tudlak megérteni, mert én nem utálom azokat akik sikeresebbek nálam, sőt én próbálok minél több embert magammal rántani a sikerbe, vagy támogatni, hogy sikeres legyen...de én alapjába véve nagyon pozitív vagyok és boldog is! Szerintem tegyél azért, hogy boldog legyél, ha szükséges változz meg, de lehet elég lenne csak a környezetváltozás...


23F

2016. máj. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát küzdök, hogy megtörténjen a környezetváltozás de nem történik semmi, egyszerűen semmi sem sikerül.
2016. máj. 19. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!