Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg ilyen rossz jövő...

Tényleg ilyen rossz jövő tervem lehet?

Figyelt kérdés
én egy 16 éves fiú vagyok , szakácsnak tanulok és multkor azon gondolkodtam , hogy egy ideig dolgozok a szakmámban , havonta félreteszek egy kis pénzt és nyitok abból a pénzből nyitok egy ezüst ékszer boltot mikor ezt elmeséltem a barátnőmnek . Kiröhögött . Tényleg ilyen rossz ötlet ?"
2016. máj. 29. 00:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Kicsit meglepő. De nincs vele semmi baj szerintem.
2016. máj. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%

örüljön inkább, hogy gondolkozol a jövődön!


Amúgy hidd el, hogy még száz másik terved is lesz, és nem fog minden összejönni. de a lényeg, hogy önerőből akarsz előbbre jutni, ez becsülendő, és egy lánynak ezt imponálónak kellene éreznie egy fiúban...

2016. máj. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem könnyű ám megvalósítani, de ha kitartóan, hosszú ideig spórolsz rá, nem is teljesen lehetetlen. De azért azt tudd, hogy egy ékszerbolthoz egy "kis pénz" nem lesz elég, jó hosszú ideig tartó spórolásról beszélünk.
2016. máj. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%

Simán összejöhet.

Külföldön pikk pakk összeszeded rá a pénzt.

Már csak a csajt kell lecserélni:D

2016. máj. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
utolsó :) ez jó poén volt :D
2016. máj. 29. 00:40
 6/6 anonim ***** válasza:

azért röhögött, mert el akarod adni azokat az ékszereket és nem neki adni :D

amúgy nem túl kedves, hogy kiröhög. Neki vannak tervei? Vagy csak egy gazdag pasi kell és fél, hogy így nem fogsz meggazdagodni?

2016. máj. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!