Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti éreztétek már, hogy senkine...

Ti éreztétek már, hogy senkinek nem kelletek? Kudarc volt az életetek! Hibáztatok, rosszkor születtetek, rossz helyre és ha lehetne, sokmindent máshogy csinálnátok?

Figyelt kérdés

2014. nov. 20. 01:36
 1/8 anonim válasza:
Persze. :)
2014. nov. 20. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

igen, én most is ezt érzem :)

egy ideig még borzasztòan rosszul esett.. folyamat azon görcsöltem, hogy nem szeret senki.. és hogy nem valò az élet nekem..

de már meguntam hogy ezzel megy el a napom :( és talán rájöttem, hogy tulajdonképpen csakis velem van a baj..

rossz a kisugárzásom, nem vagyok magabiztos és még sorolhatnám.

de azért sokszor látom itt Gyk-n hogy nem csak én vagyok igy ezzel.. nagyon sok fiù/lány ugyan ezekkel a problémákkal küzd.

már csak arra lennék kiváncsi, ki az akinek sikerült jobb életet teremtenie? hogy vajon valaki már mászott-e ki a mélyből? :(

19/f

2014. nov. 20. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%

Persze, hogy éreztünk.

De tudjátok mi a szép az életben? Hogy bármikor változtathatunk rajta...! Hajrá fiatalok!!!

2014. nov. 20. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

igen, egész életemben ezt éreztem.


" Hogy bármikor változtathatunk rajta."


ez meg egy hatalmas fa$zság!

2014. nov. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
igen . :(
2014. nov. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Folyamatosan ezt érzem, több mint 25 éve. Változtatnom kellene, hogy ne a múltban történt negatív dolgokra tegyem fel az életem hátralévő részét.
2014. nov. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

2esnek: igen vannak olyanok akik kitörnek a mélyből, nekem is vannak ilyen ismerőseim hál égnek, ez legalább reményt ad arra, hogy nekem is sikerülhet, illetve másoknak is.


Az viszont valóban hülyeség, hogy bármikor változtathatunk a dolgokon, sok mindenen így tehetnünk, de egy csomó minden másokon is múlik. A mese habbal senkin sem segít.


Én nem adom fel, és ha nem is jobb ezeknek az érzéseknek, ha kell mindennap ellene megyek mind addig amíg el nem múlnak teljesen és hiszem, hogy már pedig igen is lesz jobb. Ha nem is olyan, mint esetleg másoknak, de jobb lesz akkor is.

2014. nov. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnos ez egy világméretű átok prófécia.
2014. nov. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!